5 věcí, které by neměly chybět v tvém šatníku

Chceš se přesvědčit o tom, zda jsi správný chlap? Proto se s námi povídej na 5 věcí, které by v tvém šatníku neměly chybět. I mnoho z vás si jistě potrpí na módu. A proč také ne?! Chlap přeci nemusí vypadat jako strašák do zelí, ale může se oblékat stylově a chodit upravený. Ženy to jistě ocení a nemusíš si ihned připadat jako metrosexuál. Pánská móda nenabízí tolik možností, jako ta dámská, ale vždy se najde několik ověřených kousků, které tě nikdy nezklamou a ve kterých budeš vypadat pohodově, sexy a mužsky.

Klasika – džíny

Co bys byl za chlapa, kdybys nenosil džíny. Je to klasika již pěkných pár let a není se čemu divit. Jsou totiž pohodlné a vypadají pěkně s jakýmkoli kouskem oblečení. Správně padnoucí rifle bys měl mít těsně nad obuv, ať už to jsou třeba tenisky nebo polobotky. V tzv. vodoměrkách zrovna moc nezazáříš. IN je ošoupaný vzhled, rifle s dírami či pouze náznak trhajících se džín.

Tmavý oblek

Každý muž by měl mít ve svém šatníku společenský oblek. I když jej vůbec nenosíš, nikdy nevíš, kdy jej budeš potřebovat, např. na svatbu, na pohřeb či do divadla. Může se naskytnout mnoho příležitostí, při kterých je společenský oděv vyžadován a ty musíš být připraven. Ukaž, že se umíš obléct elegantně a vkusně. Do svého šatníku si tedy zakup tmavý, ideálně černý oblek, který ti dobře padne. K takovému obleku pak můžeš obléci i barvenou košili a kravatu. Nezapomeň na černé ponožky a kožené polobotky.

Svetr nebo mikina

Možná se ti může zdát, že svetr působí usedle, ale vždycky tomu tak nemusí být. Stačí, když si vybereš dobře a právě svetr může krásně oživit tvůj outfit. Navíc tě zahřeje třeba při studenějších letních večerech. Na některé holky jistě uděláš dojem. A jestli se přece jen necítíš na svetr, určitě si pořiď nějakou vychytanou mikinu. Tu ocení zejména příznivci sportovního stylu. Je jedno zda bude na rozepínání či přes hlavu. Určitě pak k mikině zvol tenisky a nenos žádnou elegantní obuv i jiné doplňky. Mikina je každopádně sportovní a je třeba sladit i zbytek oblečení.

Bílá košile

Stejně jako v případě obleku je potřeba mít připravenou i společenskou košili. Tu nemusíš nosit pouze při společenských událostech, ale třeba i na rande. Velice pěkně totiž vypadá oděv v podobě bílí košile a džín doplněný vhodnými doplňky, např. hodinkami. Košile a rifle vypadají velice mužsky a sexy. Když k tomu přidáme ještě závan nějaké příjemné vůně, máš vyhráno. Tvoje vysněná žena ti doslova padne kolem krku.

Trendové brýle

Zejména v létě oceníš doplněk v podobě slunečních brýlí. Neboj se tvarů, které jsou méně tradiční. Trendové jsou velké obroučky i originální barvy. Sluneční brýle podtrhnou tvůj styl, jsou velmi praktické a ochrání tvůj zrak.