Chceš svou milou potěšit zaručeným dárkem? Pak vyber kabelku a my ti ukážeme jakou!

Během celého roku se nabízí hned několik příležitostí, při kterých můžeš obdarovat svou partnerku. Ať už to jsou narozeniny, svátek, Vánoce, Valentýn, výročí seznámení či svatby nebo jakákoliv jiná významná událost. Přiznejme si, ženy dárky zbožňují. Pokud ji zahrneš svou přízní a sem tam jí podstrčíš třeba i maličkost, bude doslova hotová, jak moc ji vlastně miluješ. Není to o tom, že by sis svou ženu kupoval, najde se však spousty situací, kdy se to prostě opravdu hodí.

Vůně nebo oblečení? Raději ne!

I ty nyní řešíš, jaký dárek své milé pořídit? Je toho spousty. Ale! Třeba u parfému nemusíš trefit tu správnou vůni, u oblečení taktéž. V tomto případě navíc riskuješ, že pokud pořídíš něco většího, bude mít tvá žena dojem, jakoby sis o ní myslel, že je tlustá. No určitě si můžeš představit scénář, který by následoval. Spokojenost je ohrožena. Sázkou na jistotu je však kabelka, která potěší každou ženskou, protože se najde vždy nějaká ta příležitost, kdy si ji může vzít jako doplněk svého outfitu.

Kabelka je zárukou úspěchu

Kabelka nikdy nezklame! Neexistuje snad žena, která by nějakou novou nepotřebovala. Jen si vezmi, kolik toho vždy se sebou tahá, když jdete spolu ven – mobil, peněženku, klíče, zrcátko, make-up, kapesníky, parfém a kdo ví, co ještě. Udělej jí radost, ať si všechny nutně potřebné věci může vzít kamkoliv půjde.

Vsaď na typicky ženský model

Kabelek je na našem trhu spousty. Pořídit lze volnočasové kabelky, psaníčka, crossbody, kabelky společenské, elegantní a řadu dalších. Ale jako chlap počítáme, že se v nabídce horko těžko orientuješ. Vybrat tu správnou můžeš na základě vkusu a stylu vaší partnerky, nicméně nejlepší je sáhnout po typicky ženském modelu. Ten vaše žena využije bez ohledu na to, zda je klasický, sportovní, romantický, dívčí, extravagantní nebo jiný typ. Žensky totiž chce vypadat alespoň někdy každá.

Jak poznáš dámský model?

Typicky dámský model je zastoupen větší kabelkou se středně dlouhými uchy. Může se nosit na rameni nebo se elegantně zavěsí na předloktí. Trefou do černého je kabelka v nějaké trendové barvě. Klasikou je černá, hnědá, béžová, šedá a bílá, kterými nemůžeš nic zkazit. Vsadit však můžeš i na červenou, tmavě modrou či mnohem výraznější tóny v závislosti na tom, co má vaše žena ráda.

Pro inspiraci jsme vybrali několik modelů:

Černo bílá luxusní kabelka na rameno Leticia, cena: 1 299 Kč

Černo bílá luxusní kabelka na rameno Leticia, cena: 1 299 Kč

Černo béžová kabelka na rameno Venas, cena: 1 349 Kč

Černo béžová kabelka na rameno Venas, cena: 1 349 Kč

Červená kabelka Felasi, cena: 582 Kč

Červená kabelka Felasi, cena: 582 Kč

Růžová barevná kabelka na rameno Dixi, cena: 769 Kč

Růžová barevná kabelka na rameno Dixi, cena: 769 Kč

Hnědá kabelka Francis, cena: 749 Kč

Hnědá kabelka Francis, cena: 749 Kč

Černá kabelka Normalína, cena: 789 Kč

Černá kabelka Normalína, cena: 789 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Našimi ověřenými tipy se můžeš řídit i ty. Konečný výběr je samozřejmě na tobě. Zavítej kupříkladu na internetový obchod Kabelkyzesveta.cz, kde najdeš vždy ty nejtrendovější kousky.