Erotické hrátky ve stylu 50 odstínů šedi

50 odstínů šedi je film, který vzbudil zájem napříč generacemi. Tento film dokázal vyvolat emoce, i když zdaleka ne jen kladné. Ale i záporná reklama je účinná. Mnoho lidí tento film navštívilo proto, aby věděli, o čem je řeč, a mohli se zapojit do diskuze.

Velkou pozornost vzbudil film svou otevřeností v sexu. Hlavní hrdinové na plátně přiznávají dominantní a submisivní zaměření, odkrývají téma, o kterém se až tak příliš nemluví. Ponechme stranou kvalitu filmu jako takového a pojďme se zaměřit na některé méně obvyklé sexuální praktiky.

Pouta

Motiv pout se táhne celým dějem filmu. Pouta jsou nedílnou součástí SM praktik. Ale i páry bez výše zmíněného zaměření svůj sexuální život často okořeňují použitím pout. Zdaleka se nejedná jen o klasická policejní kovová pouta.

Při troše fantazie se dá ke znehybnění partnera použít běžné vybavení domácnosti. Třeba šátek, šála nebo pásek. Bezmocnost partnera, ať již skutečná nebo pouze  naznačená, může být překvapivě vzrušující.

Bičík

Ve spojení sex a bičík si valná část diváků spojí obrázek dominy v koženém obleku a vysokých podpatcích, kterak nemilosrdně bičuje svého otroka. Ale i bičík se dá  použít na mnoho způsobů. Od lehkého švihání po stehnech, přes pořádný výprask na hýždě. Drsněji zaměření jedinci mohou bičík použít i při orálním sexu, v průběhu dráždění rozkroku občas přerušit lehkým švihnutím. O to lahodnější pak bude odměna. Lze použít na obě pohlaví zcela rovnoprávně.

Anální kolík

Jeden otvor, ten poševní, už vám nestačí? Žádný problém, vezměte si příklad z filmu 50 odstínů šedi a zkuste anální kolík. Jak název napovídá, jedná se o kolík určený k  dráždění análního otvoru.

Zatímco pán se věnuje své dámě ve formě klasické soulože, může jí do análního otvoru zavést kolík a dráždit ji i tam. A pokud bude protestovat, stačí přece použít pouta a bičík.

Film 50 odstínů šedi se nemusí líbit všem. Kritiky jsou na něj různé, kvalita diskutovaná. Ale jedno je jisté. Inspiraci pro intimní život v něm nalezne každý, kdo je otevřený novinkám a experimentům. Už proto stojí za to ho shlédnout.