Jak správně vést knihu jízd firemního vozidla?

Kniha jízd je noční můrou každého podnikatele! Její vedení zabírá nepřiměřené množství času a většinu podnikavců spíše odvádí od jádra jejich původního záměru. Nejhorším strašákem je ale fakt, že si ji finanční úřad může vyžádat téměř kdykoliv. A to je na tom všem právě to nejhorší.

Málokterý soukromník si troufne knihu jízd firemního vozidla nevést a nezapisovat do ní každou firemní cestu. A tak je pak odsouzen k věčnému vyplňování nudných a nesmyslných formalit.Nový generátor knihy jízd vám ale může pomoci od nekonečného vyplňování formulářů. Spoustu nudné a nepříjemné práce totiž dokáže udělat za vás. Online a kdykoliv to budete potřebovat! K tomu, abyste tento chytrý nástroj mohli používat, stačí podniknout jen málo kroků.

kniha jízd

Nejzásadnějším bodem je registrace na stránkách https://www.generator-knihy-jizd.cz/a vyplnění několika málo potřebných údajů. Aby bylo možné vytvořit návrh knihy jízd, stačí zadat základní data do systému. Těmi jsou kromě nejzákladnějších údajů o vlastníkovi vozidla také datum a lokalita tankování, objem paliva, průměrná spotřeba a několik míst kam jezdíte, popřípadě jednorázové nebo opakované cesty.

Nikdo se však nemusí obávat složitého systému. Díky přehlednému a stručnému návodu se zvládnou zaregistrovat a užívat tuto online aplikaci všichni. Generátor knihy jízd pomáhá dennodenně zvládat potřebnou administrativu. Věřte, že po světě chodí mnoho spokojenějších podnikatelů a majitelů firem, které vlastní vozový park.

Obáváte-li se vysoké ceny za tuto poskytovanou službu, můžete být klidní. Vedení knihy jízd pro jeden automobil na rok vyjde na pouhých pět set korun bez daně. V případě, že vaše firma vlastní více vozů, je možné vyjednat speciální cenu. Věřte, že s generátorem knihy jízd již budete mít klidné spaní!