Jak vyznat lásku romantickým způsobem?

Jsi zamilovaný do dívky, ženy, která tě natolik očarovala, že už to nechceš tajit? Anebo sis už touto fází prošel, nicméně bys své milé chtěl udělat radost? Lásku lze vyjádřit různými způsoby, ale jedním z nejromantičtějších gest je darování květiny. Každou ženu potěší, i kdyby jen jeden květ.

Jaké květiny zvolit?

Pokud se rozhodneš lásku vyznat, dej si pozor na květomluvu, případně barvu. Některé ženy tomu přikládají důležitost. Hluboký cit a vášeň symbolizují především růže. Růže rudé jsou považovány za květiny, kterými jednoznačně vyjádříte své city. Zkrátka už nějaký ten pátek mají pověst zamilovaných a není šance, že by tvá láska pochopila kytici červených růží jinak, i kdyby mluvila jinou řečí než ty. A jak je to s jinými barvami?

Růže rudá – miluji tě
Růže bílá – čisté svědomí, čistota
Růže žlutá – žárlivost
Růže růžová – odpuštění
Růže světle růžová – obdiv, sympatie
Růže oranžová – touha, přátelství
Růže červená – náležím zcela tobě
Více zde.

Zvolit lze samozřejmě živé, řezané květiny, vyhýbat se ale nemusíš ani těm umělým. Umělé květiny jsou dnes k dostání ve velmi přirozených provedeních, zejména co se klasických nebo čajových růží týče.

Zazářit můžeš Flower boxem

Jak se říká, květinou neurazíš. Jenže pokud chceš nejen „neurazit“, ale rovnou zazářit, pořiď své vyvolené krabici s květinami. Flower boxy jsou celosvětovým hitem. Sociální sítě v poslední době zaplavují fotografie různých košů, košíků, krabic a dóz plných květin. Jsou trendem, který je dokonalým ztělesněním romantiky.

Ne, že by klasickým kyticím z řezaných květin odzvonilo, ale ženy mají zkrátka čas o času rády změnu a touží po romantickém vyznání lásky, originálním nápadu a pojetí.

S krabicemi na květiny se dá krásně vyhrát, ať už jde o samotné květiny, jejich kombinaci či doplnění o různé dárkové předměty, např. čokoládu, bonbóny, láhev prosseca, plyšáčka či třeba prsten. Ano, i flower box může být skvělým prostředníkem k žádosti o ruku.

Zkrátka do něj lze naaranžovat jakýkoliv dárek a i květiny v něm dlouho vydrží. Uvnitř se totiž nachází vložka, jakýsi plastový květináč, který brání protečení vody. Do něj se vloží vodou nasáklá aranžovací hmota. Zde se napíchají květy a zeleň, vše se doladí a zavře víkem. Vaši milou čeká nádherné překvapení, jakmile krabici otevře. V tu chvíli ji zaručeně popadne pocit úžasu. A o to přeci jde!

Přidej vzkaz

Flower box by měl doprovázet vzkaz. Není to povinnost, ale rozhodně plus. Nemusíš být zrovna básníkem, abys uměl lásku vyjádřit na papír. I obyčejné „miluji tě“ umí zázraky. Jednoduché, prosté, výstižné! A proč i vzkaz? Pakliže nebudou do této květinové dekorace vloženy umělé květy, živé za nějaký čas uvadnou, a tvé drahé polovičce tak zůstane na památku jak samotný box, tak písemný vzkaz.

Flower box můžeš poslat

Stále častěji se setkáváme se službami typu rozvoz a donáška květin na místo určení. Klidně můžeš těchto služeb využít i ty a nechat své lásce tuto originální kytici  a dárek poslat. Pak už je stačí počkat, jaké odpovědi se ti dostane. Tento způsob vyznání lásky je na vzestupu, na druhou stranu se připravíš o kouzelný moment, když krabici tvá milovaná otevře. Možná by stálo za to u toho být!

Na nic tedy nečekej, objednej si na stránkách www.harasim.info flower box, vezmi jej do květinářství, nechej naaranžovat a pak už jen stačí předat. Držíme palce, ať vše dopadne tak, jak si přeješ!