Jsi single nebo daleko od partnerky? Jaká nejlepší erotická pomůcka uspokojí tvůj chtíč?

My chlapi jsme od přírody mnohem více náruživí a myslíme na sex častěji než ženy. Alespoň dle průzkumů prý každých 5 vteřin. Ať je toto číslo přesné, či nikoliv, pravdou je, že bez sexu to prostě jde velice těžko. Co když jsi single nebo daleko od partnerky a sex tudíž nemáš, tak často jak by sis představoval? Masturbace tě sice uspokojí, ale dělat si to stále pouze rukou začíná být nuda? Dovol nám představit nejlepší erotickou pomůcku, jež tě zaručeně nudit nebude.

Skvělých hraček, díky kterým dosáhneš úžasného vyvrcholení, jako při klasickém sexu dnes seženeš nespočet. Tak jako ženy mívají v šuplíku schován vibrátor, i ty si do něj můžeš pořídit nějaké ty vzrušující erotické pomůcky pro muže, případně alespoň jednu.

Oblíbená cesta k vyvrcholení

Celosvětově nejoblíbenějším pánským masturbátorem současnosti je umělá vagína Fleshlight. Jakmile to na tebe přijde a ty budeš sám doma, stačí vytáhnout Fleshlight a tvůj chtíč bude uspokojen velice příjemným zážitkem i bez ženské. Tato umělá vagína ti koneckonců i samotnou masturbaci ulehčí. Jakmile tuto žhavou hračku Fleshlight vyzkoušíš, rychle si uvědomíš, že tvá pravačka ti již stačit nebude. Dokonalé provedení a materiál imitující lidskou kůži je daleko lepší.

Věrohodný odlitek

Fleshlight jsou nejprodávanější umělé vagíny. Jsou propracovány do sebemenšího detailu a věrnou kopií opravdového ženského přirození. Navíc si můžeš pořídit přesnou kopii vagíny některé ze známých pornohereček filmů pro dospělé. Zvenku i zevnitř si užijete totožný požitek, jako při milostném aktu s ženou. Svůj odlitek vagíny propůjčily této erotické pomůcce pro pány například Jesse Jane, Tery Patrick, Christy Mack, Teanga Presley a další.

fleshlight___jesse_jane_1381408679_720x720_ft_90

Péče o tuto umělou vagínu je velice snadná. Stačí umýt, nechat uschnout, zasypat pudrem a použit znovu a znovu.

Zpestření sexu s partnerkou

Ačkoliv je umělá vagína určena pro pány, využít ji lze i v páru. Může být zajímavým zpestřením sexu či luxusní předehrou. I tvé holce to s Fleshlight půjde mnohem snáze, než když by tě chtěla uspokojit pouze rukou. Připravte překvapení jeden pro druhého a určitě společně vyzkoušejte.

Diskrétní nákup

Často si hrajeme na tvrdé chlapy, ale když přijde řeč na nákup erotické pomůcky, odvaha jde stranou. Naštěstí stačí navštívit online sexshop a z pohodlí domova si vybrat tu svou vagínu, případně další erotické vychytávky pro intimní hrátky.

Zdroj fotografií: eroticstore.cz

Uložit

Uložit

Uložit