Každý správný muž nosí stylové hodinky. A co ty?

Chceš vypadat elegantně a stylově? Nestačí se pouze dobře obléci a upravit, ale je třeba dbát i na doplňky a vybavit se dobře padnoucími hodinkami, prsteny, jemným řetízkem a elegantními brýlemi. Co se týče hodinek, tebou vybrané modely by měly korespondovat s danými situacemi, ve kterých je budete nosit.

Na sport

Pro sport se hodí digitální typy s gumovým řemínkem a různými měřitelnými funkcemi. Tyto parametry splňují například hodinky Secco, Speedo nebo Suunto.

zleva: hodinky Secco, Sedo, Suunto

Do práce

Pro obchodní jednání nebo slavnostnější chvíle se hodí luxusnější hodinky. Ty by neměly být extravagantní, provokativní a výrazné, ale naopak decentní, jemné a přesto zajímavé a poutající pozornost. Ideální je pozoruhodný ciferník a kožený řemínek. Levnější modely nalezneš u značky Festina, Swiss Military, Storm nebo Casio. Z dražších modelů lze potom zvolit značky Invicta, Certina, Tissot nebo Tag Heuer.

zleva: hodinky Festina, Swiss Military, Casio

Na volný čas

A jak je na tom běžné nošení? Zde máš největší volnost výběru. Záleží na tvém vkusu a preferencích. Přípustný je tedy kožený i kovový řemínek i digitální, analogové nebo kombinované modely. Tradičním designem i širokým výběrem se pyšní hodinky Lumir, modely z této značky si tedy jistě vybere každý.

vše: hodinky Lumír

Kde nakupovat hodinky?

A kde nakupovat? Nejjednodušším způsobem je nákup přes internet. Jednoduché filtry, poměrně detailní obrázky a výstižný popis hodinek, včetně rozměrů a funkcí, vám nákup velice usnadní. V e-shopu http://www.hodinky-klenoty.cz/ můžeš kromě internetové objednávky provést i tu telefonickou. Doprava nad 1000 Kč je zdarma, v klidu a bezpečí domova tedy počkáš na svoji objednávku a máš vystaráno. Vylepši tedy svůj „look“ k dokonalosti a nos hodinky, které podtrhnou tvůj vzhled a styl.