Konec dlouhého hledání hotelu v Brně. Tip na exkluzivní ubytování!

Brno je zlatá loď, za děvčaty z Brna choď…“

… notuje Ivan Mládek v jedné ze svých písní. Ten věděl, filuta.

A co Vy? Jaký je Váš důvod cesty do Brna? Za dívkami? Za prací? Za zábavou? Ať už je to cokoli, jestliže se plánujete zdržet více než jednu noc, nemáte svůj osvědčený tip na ubytování a z myšlenky, že byste měli strávit dalšího půl dne hledáním hotelu a pročítáním recenzí Vám naskakují pupínky, potom jistě oceníte malou nápovědu. A kdo ví, možná se právě seznamujete s místem, které si oblíbíte, a časem se stane Vaší sázkou na jistotu.

A o kterém že hotelu je vlastně řeč? Jedná se o brněnský hotel – Grandhotel Brno. Ten si zvolte jestliže:

  1. Hledáte ubytování v centru Brna.

Proč bydlet na periferiích, když můžete bydlet přímo v centru, kde máte všechno téměř na dosah ruky? Kavárny, butiky, divadla a kina, ale taky památky. Například na Hrad Špilberk, dominantu města Brna je to od Grandhotelu příjemná 30 minutová procházka. Téměř pro každý brněnský výlet je hotel ideálním výchozím bodem.

Grandhotel Brno

Grandhotel Brno

  1. Se chcete ubytovat v hotelu, který je skvěle dopravně dostupný.

Autem, autobusem, vlakem. Jakkoli budete chtít, se k hotelu pohodlně dostanete. Milovníky svých plechových lásek potěší možnost parkovat přímo před hotelem, vyznavače hromadné dopravy zase to, že se se svými zavazadly nebudou muset „tahat“ nikterak daleko. Z vlakového nádraží je to k hotelu zhruba 160 metrů. Jestliže přijedete autobusem, zastávka autobusů Student Agency je přes ulici.

  1. Rozhodně vyžadujete kvalitní ubytování a vysokou úroveň hotelu.

Nechcete být nemile překvapeni, až utahaní po celém dnu vstoupíte do svého hotelového pokoje? Pak i to je jeden z důvodů proč vsadit na jistotu. V Grandhotelu si můžete vybrat jeden ze 105 útulných, stylově zařízených a klimatizovaných pokojů. Každý z nich také disponuje wifi připojením, což už je v dnešní době nezbytnost, přesto nemusí být automatická. Také ostatní služby hotelu jsou na velmi vysoké úrovni, od restaurace, přes fitness centrum, saunu až po casino, kam se můžete večer zajít odreagovat.

No, a právě jsme se přistihli, že si tento hotel chceme oblíbit znovu. Není nad to, shrnout si všechna pozitiva oblíbeného místa v jednom článku. A co Vy? Necháte se při příští cestě do Brna také zlákat a přesvědčíte se sami?