Manuál pro pány: Na co myslet při výběru spodního prádla?

Jsou věci, o kterých muži hovoří velmi neradi, a spodní prádlo mezi ně rozhodně patří. Pravděpodobnost, že jeden druhému doporučí komfortní trenýrky či boxerky, se blíží hodnotě nula. Na druhou stranu by většina mužského pokolení určitou osvětu potřebovala, neboť stav jejich spodků není nijak valný. Pokud nepatříte k menšině, která si na spodní prádlo potrpí a bedlivě sleduje trendy, nepřestávejte číst. Prozradíme vám několik základních pravidel a tipů.

Noste to, v čem se cítíte pohodlně

Jak odpovědět na naprosto zásadní otázku, zda jsou lepší slipy, trenýrky, nebo boxerky? Inu, ne nadarmo se říká „každý pes, jiná ves“. Nezbude vám, než si pořídit jeden kus od každého typu a vyzkoušet, v čem se cítíte nejlépe. Ale nezapomeňte, že v určitých situacích můžete upotřebit spodky, které obvykle nenosíte. Například přiléhavější boxerky při sportování, ačkoliv běžně nosíte pohodlné trenky Styx.

Připlaťte si za kvalitu

Chcete se výběrem spodního prádla zabývat často, nebo si pořídit deset, patnáct kvalitních kusů a mít na delší dobu klid? Předpokládáme, že se v nakupování nevyžíváte a přikloníte se k druhé variantě. V takovém případě vám nezbude, než sáhnout po některé z renomovaných značek. Nenechte se zaskočit cenovkami – ty jsou sice (oproti lacinému textilu z tržnice) o něco větší, ale vyrábí se z mnohem odolnějších materiálů.

Buďte styloví, vyplatí se to

Proč byste měli při výběru spodního prádla myslet na design? Když ne kvůli sobě, udělejte to pro svou partnerku. Až zaznamená, že jste začali nosit pánské spodní prádlo Tommy Hilfiger, CK, Diesel či jinou známou značku, stoprocentně stoupnete v jejích očích. Není tajemstvím, že si ženy na kvalitní spodní prádlo potrpí – a platí to také o prádle jejich partnerů. Navíc si neuděláte trapas, až se budete převlékat v posilovně či v práci.