Nejlepší rozlučku se svobodou zažijete v GoldFingers

Night club GoldFingers najdete přímo v centru Prahy – na Václavském náměstí. Daleko to sem nebudete mít z žádné jiné části hlavního města, do klubu se totiž můžete nechat dovézt limuzínou, ve které Vám transport zpříjemní vychlazené šampaňské a třeba i striptýz v podání jedné z tanečnic nočního klubu.

Speciální show pro budoucího novomanžela

V samotném klubu, nacházejícím se v budovách bývalého divadla, na Vás již bude čekat stůl s VIP rezervací. Pokud jde o zábavu, je z čeho vybírat, vychutnat si můžete například soukromý tanec na stole přímo před Vámi, tanec v klínu a hlavně – vystoupení pro budoucího ženáče přímo na pódiu, kde se jej ujmou dvě krásné dívky, mezi jejichž nejoblíbenější praktiky patří přivázání oslavence k tyči a jeho postupné svlékání, erotický tanec a možná i společná sprcha (pokud dojde i souboj v želé).

Menu nadupané kvalitním pitím i kouřením

Vy si, zatímco budete sledovat show pro budoucího ženicha, můžete plnými doušky dopřávat kvalitního pití (vodka, rum, whisky, šampaňské, koňak, tequilla, pivo, víno apod.) či kubánských doutníků značky Cohiba. Celý nápojový lístek i přehled doutníků najdete na této stránce.

Pokud víte, že Vás na pařbách „honí mlsná“, můžete si k rozlučce se svobodou objednat i večeři z nahého těla některé z tanečnic (pánové, věřte, že při pohledu na to tělo budete jen stěží vnímat, co vlastně jíte).

Přijďte si užít super večer

Proud zábavy v GoldFingers neslábne ani s brzkými ranními hodinami, zdržet se zde můžete až do 5:00 (od neděle do čtvrtka) či 6:00 (v pátek a sobotu).

Přijďte se tedy rozloučit se svoji svobodou či svobodou Vašeho kamaráda do GoldFingers. Téměř 19 let zkušeností se zábavou pro náročně je, stejně jako vystoupení nejkrásnějších dívek v Praze, zárukou spokojenosti.