Novinky mobilních telefonů – HTC One X, Nokia Lumia 900, Apple iPhone 4

Bez mobilního telefonu si dnes jen stěží představíme běžný den. Jen si vemte, kolikrát jej za den použijete k smskování, telefonování, k surfování po netu, jako navigaci nebo si třeba jen pustíte nějaké video, písničku či se podíváte na hodiny. Asi to ani nejde spočítat. Mobilní telefon k nám prostě patří, víc, než cokoli jiného. Není to jen nějaký užitečný přístroj, je to určitý styl, naše image.

Představme si novinky mobilních telefonů, které k nám míří na trh a jistě budou patřit k nejžádanějším mobilům u nás. Jedná se o mobilní telefony HTC One X, Nokia Lumia 900, Apple i Phone 4.

HTC One X

Zanedlouho můžeme na našem trhu očekávat novou řadu mobilních telefonů HTC One. Tato řada je reprezentována 3 typy mobilů značenými písmeny X,V,S. Od těchto mobilních telefonů můžete očekávat špičkový výkon, nejnovější a nejmodernější technologie, inovativní fotoaparát a ojedinělou kvalitu zvuku. Nejdražší model HTC One X je vybaven procesorem NVIDIA Tegra3, který vám umožní velice rychlé brouzdání po webech. Displej 4,7″ se může chlubit HD rozlišením a  úchvatnými barvami. Na vysoké úrovni je fotoaparát, který bez problémů konkuruje digitálním foťákům. Prostřednictvím HTC One X můžete nahrávat Full HD videa a poslouchat špičkový přednes hudby.

Nokia Lumia 900

Mobilní telefon Nokia Lumia 900 patří k nejvybavenějšímu telefonu od Nokie. V tuto chvíli se dostávají k prodeji první kusy. Tento mobil pracuje s operačním systémem Windows Phone 7.5 a obřím AMOLED displejem. Uhlopříčka displeje je 4,3″ a disponuje technologií ClearBlack, která slibuje, že černá barva zůstane opravdu černou. Nokia Lumia 900 se může pyšnit 16GB vnitřní pamětí a 8Mpx fotoaparátem. Surfování po internetu je velice rychlé a umožňuje rychlý přístup k mailu. Součástí je GPS modul, který nabízí dvě sady mapy Nokia Maps a Bing Maps. Přehrávání hudby a nahrávání videí je taktéž na velice vysoké úrovni.

Apple iPhone 4

Adeptem na nejžádanější mobilní telefon na světě je Apple iPhone 4. Jeho předprodej v USA ukázal, že tomu tak letos bude. Čtvrtá řada Apple iPhone přináší řadu inovací, jedinečný design, lepší displej, lepší fotoaparát a nové možnosti. Lze jej charakterizovat jako opravdového multimediálního společníka. Již na první pohled je zřejmé, že je jedná o luxusní mobilní telefon. Pyšní se IPS displejem se senzačním rozlišením 640 × 960. Je ideální k prohlížení fotek, internetu a přehrávání filmů. Iphone 4 je vybaven novým operačním systémem iOS 4, který umí 100 nových funkcí. Tento mobil je opravdu prvotřídní a doslova vás uchvátí.