Octavia Tour je nyní dostupná za historicky nejnižší ceny

foto: skoda-auto.com

Model Škoda Octavia s přívlastkem Tour patří mezi oblíbené vozy značky Škoda. Mladoboleslavská automobilka však chystá zbrusu nový model. Ještě než jej představí světu a do prodeje se dostane nová kompaktní limuzína, nabízí Škoda českým zákazníkům jedinečnou a poslední příležitost ke koupi vozů Octavia Tour s bohatou výbavou za historicky nejnižší ceny.

Nejprodávanější model

Škoda Octavia se postupem času stala světovou jedničkou výrobního programu značky Škoda. Ne méně úspěšná je i na domácím, českém trhu, kde patří mezi nejprodávanější model napříč všemi kategorii a rovněž se řadí k nejoblíbenějším vozům. V Evropě spadá Octavia do desítky nejprodávanějších automobilů a v celosvětovém měřítku se drží na skvělém 34.místě. Během výroby, mezi lety 1996-2010, vyšlo z rukou automobilky 1,4 milionu automobilů Octavia první generace. Dalších 2,5 milionu bylo od roku 2004 až do současné doby vyrobeno v generaci druhé.

Nejdostupnější Octavia Tour

Octavia Tour je nejdostupnějším modelem řady Octavia. První vůz Tour se objevil na českém trhu v roce 2004. Název Tour Octavia získala Octavia v době, kdy byla zahájena výroba druhé generace Octavia. Octavia Tour vychází ze současného základního provedení Octavia a Octavia Combi Classic. Jedná se o rodinný vůz, který je kvalitní, spolehlivý, pohodlný a je možné jej pořídit za příznivé ceny. Nyní automobilka nabízí jedinečnou nabídku. Octavia Tour je k dostání za historicky nejnižší ceny. Již za 249 900 Kč je možné pořídit tento model s motorem 1,4 MPI v základní verzi Trumf. V akci je možné zakoupit také verzi Combi a výkonnější motor 1,6 MPI. Za 15 000 Kč pak navíc získáte klimatizaci, elektrické ovládání oken vpředu, palubní počítač, tónovaná skla, další 4 reproduktory navíc a 15″ kola z lehké slitiny.

Omezená zásoba skladových zásob Octavia Tour

Jméno Octavia Tour se během uplynulých osm let stalo pojmem. Zejména druhá generace posunula Tour o úroveň výš. Měřeno nejen prostorem, ale také kvalitou a použitou technikou. Více než 5 500 českých řidičů si díky němu splnilo sen o vlastním voze Octavia. Ti, kteří doposud váhali, mají nyní poslední šanci. U obchodníků ŠKODA na ně čekají poslední vozy Octavia Tour s bohatou výbavou za férovou cenu.“ říká Petr Pečenka, vedoucí regionu Česká republika automobilky ŠKODA.