Pánské boty do města nabité funkčními technologiemi

Chceš vyrazit do práce, do školy, na rande v botách, ve kterých budeš cool? Pohodlné botky jsou základ a přitom nemusíš chodit v teniskách či keckách, ale zvolit i sportovně-elegantnější styl. Proto se nechej inspirovat novou kolekcí outdoorových bot značky Merrell, která přichází i s řadou fashion obuvi. Tyto boty poskytují jedinečnou kombinaci funkčních technologií a trendy designu, tudíž jsou nejen praktické, ale vzhledově atraktivní.

Pro pohodáře

Právě na podzim a v zimě můžeš vyrazit v cool sportovně vycházkové obuvi MERRELL. Modely jsou pro všechny pohodové chlapíky, kteří vědí, co je to mít vkus a styl. Např. streetové tenisky MERRELL Rant Brash jsou pohodové a vyrazit v nich můžeš kamkoli, třeba na rande nebo nějakou pařbu. Jsou z pravé kůže a olemované trendy kožíškem, takže opravdu kvalitní. Velice pěkně vypadá nižší i kotníkové provedení, takže si můžeš vybrat, ve kterém stylu se cítíš lépe. Boty jsou v černé a hnědé variantě. Navíc jsou Rant Brach vybaveny odpružením Air Cushion v patní části. Z dalších technologických vychytávek oceníš anatomicky tvarovanou vkládací stélku a antibakteriální ošetření vnitřku boty Aegis, což znamená, že se z bot nebude linout nepříjemný odér, který trápí mnoho mužů.

Rant Brach, cena: 1 899 Kč

Rant Mid Brash, cena: 2 099 Kč

Pro klasiky

Jestliže spíš dáváš přednost klasice, pak jsou pro tebe vhodné modely Merrell Reze a Mountain Kicks. Jedná se o výjimečně pohodlné boty, které jsou vyrobeny opět k pravé kůže. Zajímavost botám dodávají nápadité detaily v podobě výrazného prošívání, ražby, cvočků apod. Střih je velice praktický a nabízí dostatek prostoru pro vaše prsty, takže tě nebude nic tlačit. V patní části je samozřejmostí odpružení Air Cushion a antibakteriální úprava Aegis proti zápachu.

Reze, cena: 2 399 Kč

Mountain Kicks, cena: 2 199 Kč

Pro ležérní

Podzimní kolekce Merrell nabízí i novinku, model Orbit Glove, který je ideální pro ty z vás, co si potrpí na ležérní styl. Nabízí originální detaily, které jsou doplněny nejnovějšími obuvnickými trendy. Na těchto botách je výjimečná citlivá podrážka Vibram. Ta je stejně vysoká pod přední i patní částí, což má význam v tom, že stimuluje chůzi naboso. Jestliže budeš chodit v těchto botách, děláš maximum pro zdravou chůzi. Noha se totiž musí přizpůsobit terénu a tím zapojíš všechny svalové skupiny. Posiluješ tak tělo. Takže budeš v těchto botách vypadat elegantně a přitom posilovat. Obuv je lehká a přitom velice odolná.

Orbit Glove, cena: 2 599 Kč