Postavte si dům snů!

Staré známé české přísloví říká, že muž by měl za svůj život zasadit strom, zplodit syna a postavit dům. Dospěli jste do stádia, kdy toužíte po vlastním domě? Nemáte však vlastní finance? V současnosti můžete využít velice výhodných hypoték, které vám k vašemu snu o vlastním rodinném domě pomohou.Tak pusťte se do stavby vašeho vysněného domova, když je to tak snadné!

Dřevostavby jsou čím dál oblíbenější

Mezi nejžádanější domy současnosti patří dřevostavby Praha. Dřevostavby jsou rodinné domy, jejichž základní konstrukce je dřevěná, ale na první pohled nejsou k rozeznání od klasického zděného domu. Dřevostavby jsou ekologické a výhodná je také jejich nízká pořizovací cena. Jestliže tedy chcete postavit krásný rodinný dům za skvělou cenu, jsou dřevostavby jasnou volbou.

Dřevostavba je od klasického zděnného domu k nepoznání.

Dřevostavba je od klasického zděnného domu k nepoznání.

Nízkoenergetická úprava šetří vaše finance

Odrazují vás od stavby domu vysoké ceny energií, které byste později museli platit? I dřevostavbu lze postavit v tzv. nízkoenergetické úpravě. To znamená, že takový dům je energeticky nenáročný a na jeho provoz spotřebujete naprosté minimum energie. Výrazně se vám tak ztenčí vaše účty za energie. Výhody nízkoenergetických dřevostaveb poznala již řada jejich majitelů a své domy si jen pochvalují. Dobrou zprávou také je, že se budete chovat šetrně k okolnímu životnímu prostředí. Dřevostavba – to je krásné, prostorné a moderní bydlení pro celou vaši rodinu. Vybrat si můžete dřevostavby s různými dispozicemi i různých velikostí.

Návratnost investice je zaručena

Zaujala vás možnost postavit si moderní dřevostavbu v nízkoenergetické úpravě? Je pravdou, že pořizovací cena nízkoenergetické dřevostavby je o něco vyšší, než u klasické dřevostavby. Tyto vynaložené prostředky se vám ale brzy vrátí prostřednictvím nižších účtů za elektřinu a plyn.

Více informací o nízkoenergetických dřevostavbách najdete na internetové adrese www.stavex.cz/nizkoenergeticke-drevostavby/. Web provozuje stavební společnost Stavex, která se specializuje právě na stavbu moderních dřevostaveb na klíč. Váš dům snů vám v rekordním čase postaví kdekoli po celé České republice. Stačí, když si vyberete vhodný stavební pozemek.