Prázdniny trochu jinak! Zdokonaluj se v jazyce

Plánuješ letos strávit dovolenou v zahraničí a děsí tě představa, že by ses neuměi s místními obyvateli domluvit? Ovládat alespoň jeden cizí jazyk je dnes téměř nezbytností.  O to více to platí o angličtině, neboť s tímto jazykem se domluvíš dnes téměř kdekoliv. Chceš-li se ubytovat v kempu či v jiném ubytovacím zařízení během cesty na dovolenou nebo potřebuješ-li si nakoupit například potraviny a neovládáš například v Itálii italštinu, bez problémů se domluvíš anglicky.

Jazyková škola Brno ti prostřednictvím svých jazykových kurzů podá pomocnou ruku před neznalostí cizích jazyků. Dříve než se vydáš na dovolenou k moři, do hor či poznávat historické památky evropských měst můžeš se přihlásit do některého z jazykových kurzů této jazykové školy. Navštěvoval jsi dříve jazykový kurz, ale nevyhovovala ti účastnická přeplněnost?

Jazyková škola Brno nabízí svým studentům oproti některým jiným jazykovým školám kurzu v malých kruzích žáků. Kromě nejpoužívanějších světových jazyků, kterými jsou angličtina s němčinou, se zde můžeš přihlásit také do čtrnáctidenního jazykového kurzu francouzštiny, španělštiny či ruštiny.

Zdejší jazyková škola však nenabízí pouze individuální kurzy, ale také kurzy pro firemní účely. Jazykové kurzy Brno o letních prázdninách jsou nabízeny za více než příznivou cenu, přičemž jsou určeny jak pro absolutní začátečníky, tak pro středně pokročilé. Více informací o jazykových kurzech, ale také i o dalších službách této Jazykové školy najdeš na této webové adrese: http://www.jazykovyservis.cz/.