Proč je výhodný dlouhodobý pronájem auta a kde si jej vypůjčit?

Dnes se snad žádná rodina neobejde bez automobilu. Jakákoliv firma už vůbec ne. Vozidlo je nedílnou a potřebnou součástí našich životů, nicméně jeho pořízení představuje ne malou finanční investici. Není se čemu divit, že obecně je u nás poptávka po ojetinách mnohem vyšší než po nových autech. Proto na našich silnicích najdeme převážně starší vozy. I ty jsi doposud vždy vlastnil ojetý automobil? Kdo by však nechtěl takový, které právě anebo krátce vyjel z výrobní linky a není třeba u něj řešit žádné poruchy?!

Chceš jezdit v novém či zánovním autu? Půjč si jej

Pokud toužíš po novém vozidle, ale nemáš na akontaci, pak v praxi existují 3 alternativy řešení:

  • finanční leasing,
  • operativní leasing,
  • dlouhodobý pronájem vozidla.

V rámci finančního leasingu ti leasingová společnost propůjčí automobil, který po stanovenou dobu splácíš. Během tohoto období se o veškerý servis staráš sám. Po uhrazení celé částky přechází automobil do tvého vlastnictví. Obvykle potřebuješ akontaci, případně dát svůj vůz na protiúčet. Operativní leasing funguje obdobně, s tím rozdílem, že po vypršení splátek zůstává vozidlo ve vlastnictví leasingové společnosti. V tomto případě nepotřebuješ akontaci. Třetí možností je dlouhodobý pronájem aut, který je daleko výhodnější než operativní nebo finanční leasing. Ačkoliv se jedná o vypůjčení na delší čas, k dlouhodobému placení se nezavazuješ, přičemž je možné si pronájem flexibilně prodlužovat. Výhod tohoto způsobu je více. Najednou není potřeba investovat velkou hotovost a veškeré náklady s provozem a údržbou automobilu, včetně pojištění hradí firma, u které sis jej vypůjčil. Pakliže bude mít vůz závadu, dostaneš ihned druhý. A to není vše.

Dlouhodobý pronájem auta u Taggart se vyplatí

Jestliže tě řešení v podobě dlouhodobého pronájmu zaujalo, pak pro tebe máme tip na autopůjčovnu Taggart, u které získáš ty nejlepší podmínky. Ačkoliv si veškeré informace můžeš přečíst na firemních stránkách www.taggart.cz, shrneme ti ty nejpodstatnější. Taggart nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut Praha. Samozřejmě služby nejsou pouze pro Pražáky, ale po kohokoliv v rámci ČR. Zde získáš bezkonkurenční ceny za zapůjčení nových a ročních vozů. Pokud bys tentýž model nalezl u konkurence za nižší cenu a poslal bys do Taggart odkaz, obratem ti poskytnou ještě lepší nabídku.

Samozřejmostí je úhrada nákladů s provozem, údržbou a pojištěním touto autopůjčovnou. Jak už bylo zmíněno, nebudeš vázán smlouvou, takže si můžeš vůz objednat k užívání třeba jen na měsíc. A jak je to s přistavením vozu? Dle tvé potřeby ti jej připraví ještě tentýž den, kdy si jej zamluvíš. Navíc je přistavení a vyzvednutí zcela zdarma. Pokud bys potřeboval, kdykoliv se můžeš obrátit na asistenční službu, která funguje NON – STOP.

Jaký vůz si můžeš vypůjčit?

Pronájem auta Praha je dostupný pro všechny, ať už jsi soukromá osoba, živnostník nebo firma. V rámci něj můžeš jezdit v opravdu krásných a luxusních kárách. Vozový park je rozmanitý, od Škody Rapid, Mini Cooperu, VW Passat, po Audi A8 Quattro, Ford Mustang, Maserati Ghibli a další. Vybereš si nový nebo roční vůz, a to vždy s nízkým počtem najetých kilometrů. U Taggart se průměrný věk modelů pohybuje jen okolo 9 měsíců a počet najetých km je 18 000.

Dlouhodobý pronájem představuje opravdu výhodnou formu, jak jezdit v novém nebo zánovním modelu. Spousta spokojených uživatelů již ví, v čem má tato varianta své kouzlo. Poznej to také.