Prověřte své střelecké schopnosti na pořádné střelnici

Snad každému správnému chlapovi zaplesá srdce při sledování fotbalu, hokeje a jiného sportovního utkání, ale stejně tak u nějakého akčního či válečného filmu. V tom druhém případě hrají hlavní roli zbraně a právě ty jsou tolik vzrušující. Toužíte už delší dobu vyzkoušet si střelbu na ostro? Prozatím jste se tak maximálně prostříleli všemožnými hrami na svém kompu, Playstationu, Xboxu, ale na živo nemáte žádnou zkušenost? Tak už na nic nečekejte!

Kde se naučit střílet?

Naučit se střílet, anebo si to alespoň párkrát v životě vyzkoušet, není v dnešní době nic nereálného. Naopak představuje naprosto dokonalý zážitek, u něhož se odreagujete a procvičíte bystrost svých smyslů. Objevte svého akčního ducha a prověřte své schopnosti střelbou do terčů z různých zbraní pod dohledem zkušených instruktorů. Zdokonalit se v tomto převážně mužském koníčku můžete i vy. Stačí zajít do střelnice Trigger service, která se nachází v centru Brna a je otevřená sedm dní v týdnu. Řadí se mezi tři TOP střelnice v České republice nabízející to nejmodernější vybavení. Zde se můžete vyřádit, jak vy, tak s partou přátel či třeba kolegy z práce v rámci teambuildingu. Vstřícný personál vám vytvoří nabídku na míru.

Můžete střílet i bez zbrojního průkazu?

Pokud jste ještě nikdy v životě neměli zbraň v ruce, natož abyste z ní stříleli, není se čeho obávat. Všichni nováčci si mohou osahat zbraně a střílet do terčů, aniž by měli zbrojní průkaz. K dispozici budete mít vyškoleného instruktora, která vás bude tímto zážitkem provázet a naučí vás, co je potřeba.

Tyto nevšední chvilky s reálnou zbraní nikde jinde nezažijete. K dispozici je samozřejmě veškerá technika, včetně zapůjčení zbraní a vy si můžete zvolit kteroukoliv, od modelu z 2. Světové války, až po ty současné, např. Glock 17, Grand Power LR, Steyre AUG,  AK-47, Benelli M3 Super 90, Scorpion Evo a další. Celkem jich je v nabídce kolem 70.

Střelnice samozřejmě nabízí i možnosti pro zkušenější a ty, co již zbrojní průkaz mají. Přijít tedy můžete se svou zbraní, případně si rovněž vypůjčit jakoukoliv z opravdu široké nabídky.

Na jakých střelnicích lze střelbu vyzkoušet a pilovat?

Na výběr máte ze dvou typů střelnice – terčovou a kombatovou. První zmíněná je klasická terčová se 4 pojezdovými dráhami o maximální délce 25 metrů. Střelbu je možné provádět na různé vzdálenosti. Kombatová střelnice je určena převážně pro střelbu na terč v klidu. Na této vypilujete dovednosti se zbraní, ať už v pohybu, tasení a různé možnosti střelby. Součástí jsou různé pomůcky, jako jsou poppery, zábrany, pit shooting.

Na kolik vás vstup do střelnice vyjde?

Střelba na střelnici Trigger servise bez zbrojního průkazu stojí již od 800 Kč za půl hodiny. V nabídce jsou samozřejmě různorodé střelecké kurzy. Aktuální ceník je k dispozici na oficiálních stránkách Trigger servise. Pořídit lze i dárkové poukazy do střelnice, takže naťukněte vaše blízké, že právě tento typ dárku by vás naprosto ohromil a uspokojil.