Radler citrón a Radler pomeranč se zázvorem – ovocná piva

Na jaře letošního roku posílily pivní trh dvě nová piva značky Zlatopramen 11°. Jedná se o Radler citrón a Radler pomeranč se zázvorem. Možná si říkáte, že tohle pivo, není přeci pro chlapy, ale proč ne? Obliba ochucených piv v poslední době velice vrůstá a právě tato pivo jsou skvělou možností, jak se osvěžit v horkých dnech. Vzhledem k tomu, že je obsah alkoholu snížen na cca 2%, můžeš si tak pivo dopřát, aniž by ti hrozilo, že se ti z něj bude točit hlava.

Citrón je příchuť, která je u pivních mixů klasikou a stále se řadí k nejvíce žádaným příchutích. Citrónové pivo můžete jistě znát v provedení od značky Staropramen Cool Lemon. V porovnáním s tímto druhem piva, je Radler o něco méně sladký, spíše je u něj zachována typická hořkost. Pomeranč se zázvorem přináší originální a lehce pikantní kombinaci. Zkus si sám, která příchuť zachutná tobě, nicméně se nemusíš obávat toho, že je pohlcena chuť pravého hořkého piva. Radler si zachovává stále svou nahořklou chuť, navíc je však obohacen o ovocné šťávy.

Toto pivo se hodí pro mladé, aktivní lidi, kteří si rádi vyzkouší něco nového. Nejlépe vám bude chutnat vychlazené v pivní sklenici. Osvěžení, které vám Radler poskytne, je perfektní. Zároveň vám pivo dodá energii a můžete s ním a přáteli zažít spoustu zábavy. Vynikající je také k jakémukoli jídlu.

K českému národu odjakživa patřilo pivo a zejména pro chlapy je pivo ničím nenahraditelné. Avšak i nová ovocná piva přináší řadu nových možností.