Stydíš se za svou pleš? Alopecie trápí stále více mužů. Víme, jak na ni vyzrát

Ztráta vlasů trápí ne jednoho muže. Řeší ji aktuálně spoustu lidí a může dojít do fáze, kdy se dá hovořit o plešatosti neboli alopecii. Nejčastější formou je androgenní alopecie a může za vypadávání vlasů až u 70 % mužů v různých fázích života. I tobě začali výrazněji vypadávat vlasy a na hlavě se ti rýsuje nevzhledná pleška? Máš hrůzu z toho, jak budeš po úplné ztrátě kštice vypadat? Chceš řídnutí vlasů zastavit?

Za vypadáváním vlasů mohou stát různé faktory. Ať už je důvod jakýkoliv, naštěstí již existuje řešení, a to léčba pomocí vlasové mezoterapie. Ta může fungovat nejen jako řešení slábnoucích vlasů, ale také jako prevence alopecie.

Co je vlasová mezoterapie?

Vypadávání vlasů není rozhodně žádný příjemný jev. Díky revoluční léčbě technologií vlasové mezoterapie lze znovu podpořit růst vlasů a zastavit jejich nadměrnému vypadávání. Po tomto zákroku se pomocí injekcí do pokožky hlavy aktivují veškeré důležité látky, jež jejich růst zvýší.

Mezoterapie je v současné době jedním z nejvyužívanějších estetických zákroků, neboť je velmi účinná. Po ošetření se zvyšuje cirkulace krve a lymfy a tím se výrazně podporuje schopnost pokožky regenerovat. „V rámci mezoterapie vlasové pokožky zavedeme skrze tenoučké mikrojehličky výživné látky. Obsahují komplex minerálů, stopových prvků, peptidů, dokonce také růstových faktorů či kmenových buněk. Tato kombinace příznivě ovlivní kůži a vlasové folikuly krásně vyživí. Ošetření je zcela bezbolestné, neboť před aplikací léčiva pokožku hlavy ošetřeme antiseptickým roztokem a anestetickým krémem,“ vysvětlila dermatoložka z kliniky Beauty Shape Clinic.

Kdy je ošetření vlasovou mezoterapíí vhodné?

Vlasová mezoterapie je vhodná pro téměř všechny typy vlasů, ať už silné, suché nebo normální. Pakliže tě trápí řídnutí, snížení hustoty, lámavost vlasů a intenzivní vypadávání, pak není nad čím váhat. Po zákroku dojde ke snížení vypadávání a zvýší se průměrná hustota vlasů. Stimuluje se tvorba nových vlasů, zlepší se jejich kvalitu a tloušťka stávajících. Posílí se vlasové folikuly a obnoví spící cibulky vlasů. Metoda je rovněž vhodná v případě, že se neumíš zbavit lupů. Po ošetření zcela vymizí.

Kolik ošetření je potřeba podstoupit?

Aby bylo dosaženo stabilního účinku, doporučuje se podstoupit 6 – 8 ošetření v pravidelných cyklech. Množství je individuální, záleží na vašem aktuálním stavu a požadovaném výsledku.

Řekněme si na rovinu, pleška není zrovna sexy. Bohužel se začíná tvořit u mnohých pánů poměrně v nízkém věku. Jsi tento případ? Pouvažuj o vlasové mezoterapii co nejdříve. Zaujala tě tato metoda? V Beauty Shape Clinic ti pomůžou. Váháš? Zjisti si další informace, více zde.