Svět chlapů je zachráněn! Chlapská zásilka je tady.

Vsadím se, že určitě nemáš čas obletávat obchody, ale řešíš mnohem důležitější věci, než je nákup něčeho, co ti zrovna dojde. Jenže, co když máš vytahané trenky, děravé ponožky, tupé žiletky, došla ti pěna na holení? Tehdy musíš bohužel vyrazit do obchodu a nemůžeš si jít třeba zahrát fotbal, balit holky nebo sledovat napínavý Wimbledon. Určitě odkládáš nákup spodního prádlo na poslední chvíli, dokonce až do té doby, kdy je situace opravdu kritická a ty už nemáš co na sebe.

Existuje super řešení!

Říkáš si, že se první řádky velice podobají právě tobě? Jenže tak nesnášíš nákupy? Máme jiné řešení. Na internetu vznik nový projekt, tzv. Chlapská zásilka, která za vás obstará ponožky, spodní prádlo, holící potřeby, trička, kosmetiku, kartáček na zuby a další. Tato služba je určená právě mužům a smyslem je nabídnout pravidelné zásilky chlapského zboží a to každé tři měsíce. Inspirace přišla z USA, kde sklidila velký úspěch.

Jak na to?

Ty si jednoduše sám vybereš z nabídky zboží, které Chlapská zásilka nabízí a sestavíš si svou zásilku přímo na míru. Nebo můžeš zvolit jeden z balíčků, které jsou pro tebe připraveny a zbytek nemusíš řešit. Každé tři měsíce ti zásilka dorazí domů. Je to tak pohodlné a pohodové! Skrze web si vše objednáš a nastavíš, co ti bude posíláno. A to se vyplatí. Zkus to taky.

Více informací: www.chlapskazasilka.cz