Ta nejlepší rozlučka se svobodou se neobejde bez pořádného jídla a pití

Plánuješ pro svého nejlepšího kámoše loučení se svobodou a stojí před tebou nelehký úkol vše naplánovat? Budeš se ženit a ještě před tím než vstoupíš do svazku manželského, chceš pro své známé uspořádat rozlučkou party? Ať už jsi budoucí ženich, svědek či kamarád, ztráta svobody se musí patřičně oslavit!

Taková akce by měla být v ideálním případě nezapomenutelná. Aby opravdu byla, neponechej nic náhodě a vše si důkladně promysli a naplánuj. Hlavní pozornost je vždy věnována především zábavě. Klasiku představuje striptýz či nějaká jiná erotická vložka, nesmí chybět hudba a samozřejmě občerstvení.  Poradíme ti, jak zajistit pro své hosty to nejlepší pití a jídlo, bez kterých se žádná akce neobejde.

Jak dlouho a kde?

Při plánování občerstvení na rozlučku se svobodou je potřeba brát zřetel jednak na místo konání a také délku, potažmo počet dnů/večerů. Je rozdíl, zda budete slavit jeden večer, na který logicky postačí mnohem méně jídla a pití, než například na celý víkend. Rozhodující faktor hraje i místo party. K akci na zahradě se hodí třeba hamburgery a grilované pokrmy, v restauraci raut, v hospůdce zase pivní speciality.

Jídlo a alkohol nesmí chybět

Je zcela zřejmé, že na rozlučce se svobodou nebudete sedět u džusu, ale zásoby alkoholu jsou nutností. Je tedy na místě se zamyslet nad alkoholovým nápojovým lístkem. Podávat se může čepované pivo, ale i kvalitní whisky. Ideálně, pokud sladíš pokrmy právě s pitím. Ke každému občerstvení se totiž hodí něco jiného. A protože jistě chceš, ať si tuto akci všichni na maximum užijí, vždy je dobré se před popíjením pořádně posilnit jídlem.

Pro tematické loučení se svobodou se hodí třeba řízečky ve tvaru srdíček, chlebíčky karibského korzára, mini burgery a dobrou volbou jsou i nějaké sladké dobrůtky, třeba cupcaky. Vybrat můžeš různorodé pokrmy, od studeného, po teplý raut. Není snadné vyhovět chutím více hostů, proto vol jídla spíše neutrálních chutí, nikoliv příliš kořeněnáči pálivá apod.

Nebuď na to sám

Zajistit pro více kamarádů dostatek jídla, pití a ještě vymyslet program, to není nic snadného. Jestliže se vás nezapojí více, na vše budeš sám, anebo nechcete všichni strávit den před plotnou při přípravě vše možných pokrmů, rozhodně není důvod panikařit. Občerstvení můžeš snadno sfouknout skrze nabídku některé z cateringových společností. Dnes je jich nespočet, takže si lze vybrat takový catering, který zajistí přesně to pravé a za rozumnou cenu. Nejen, že dodají jídlo i pití, ale pomohou s přípravou prostor, kde se bude rozlučka konat. Doporučujeme shlédnout webovky Caterings.cz, kde najdete tipy na cateringové společnostia spoustu inspirace.

Vaše rozlučka se svobodou bude prostě jízda! Udělej pro to vše…