Tipy na stylové mužské dárky, které pobaví

Příležitostí, kdy všichni kupujeme nějaký ten dárek pro své blízké, máme v roce hned několik. Často si tedy i ty lámeš hlavu, co pořídit na Vánoce, Valentýna, narozky apod.? Tentokrát bys potřeboval poradit, co koupit svému kámošovi na kulatiny? Připadá ti, že je to mnohem horší, než kupovat něco své přítelkyni, neboť vždy tak nějak okoukáš, co by si jí líbilo nebo se jí prostě zeptáš? A víš, že ji tak zaručeně potěšíš, když pořídit něco, co chtěla?

Jenže, když tvůj kámoš slaví významné jubileum, nechceš se jej vyptávat a raději bys mu připravil překvapení. Pak si čteš ten správný článek, neboť ti právě zde představíme hned 5 tipů na originální dárky pro muže dle zaměření mužů, kterými vytvoříš svému kamarádovi úsměv na tváři a věř, že bude určitě mile potěšen.

1. Pro pivaře – půl metru piva

Chlapi u nás jsou obecně pivaři. Jestliže si i tvůj kámoš dá z alkoholu nejraději pivko nebo je dokonce milovník tohoto chmelového moku tak, že už vyzkoušel kdejaké pivo, vsadíme se, že však ještě neměl tu příležitost dát si pivo značky Duff original, na kterém ulétává Homer z všem známého seriálu Simpsonovi. Daruj mu tedy metr tohoto piva v přepravce v dárkovém balení s bonusem, sušenou minikýtou (Jamón).

2. Pro rybáře a zároveň kuřáky – zapalovač rybářský prut

Jestliže máš kamaráda rybáře a navíc si neumí život představit bez cigaret, máte pro tebe super tip. Cigaretu nelze jen tak zapálit, je potřeba oheň, takže zaručeně uspěješ se zapalovačem ve tvaru rybářského prutu. A není to jen tak nějaký malý proutek. Je to nevšední dlouhý elektrický zapalovač, který je krásně zpracovaný a má navíc i pohyblivou páčku navijáku. Až půjde tvůj kámoš na ryby a bude si balit své náčiní, určitě nezapomene i na tento prut.

3. Pro manažery či kancelářské typy – špionážní pero

Pracuje tvůj kamarád v kanceláři nebo potřebuje ke svému pracovnímu výkonu pomůcku, jako je pero? Pak mu kup špionážní pero. Jedná se o velice originální propisovací pero, ve kterém je skryta kamera se záznamem zvuku v HD kvalitě. Lze díky němu natáčet barevné video nebo fotit a na to, že je pero docela malé, mají záznam i fotky výbornou kvalitu. Nikdy nevíš, kdy se mu bude takové pero hodit.

4. Pro sportovce – sada na jogging

Pro sportovce, kteří si velice rádi zaběhají nebo provozují rychlou chůzi, je ideálním dárkem sada na jogging. Sada obsahuje rádio, krokoměr a měřič srdeční frekvence. Hodinky, které měří tepovou frekvenci, navíc disponují kalendářem, stopkami, dvěma odpočítávacími časovači, budíkem a jsou vodotěsné až do hloubky 30 m.

5. Pro milovníky grilování – náčiní na grilování

Pořádá tvůj kámoš často grilovačky, protože se doslova vyžívá v grilování? Zkouší nejrůznější recepty a sám vymýšlí nové? Všiml sis, že mu však chybí pořádné náčiní na grilování? No tak na co čekáš a kup mu originální náčiní na grilování v kufříku s fotbalovým motivem. Sada je 18-ti dílná a obsahuje nejrůznější vidlice, kleště, obracečky a štětce a další. S tímto náčiním si bude tvůj kámoš připadat jako profík.