Toužíš po neobvyklém sexuálním zážitku? Vyzkoušej tyto praktiky…

Přemýšlíš poslední dobou nad tím, že sex s tvou partnerkou už není to pravé a toužíš poznat něco nového? Nemáme však na mysli někoho jiného, ale něco, co posune váš sexuální život na vyšší level? Pakliže toužíš vyzkoušet a objevit nové možnosti, inspiruj se našimi tipy na neobvyklé sexuální praktiky, o kterých si možná ještě ani nikdy neslyšel. A třeba právě tyto ve vás dvou vzbudí zcela novou touhu.

Běžný sex, který vám pomůže zpestřit vibrátor či pouta, to nemusí být pro někoho nic nového. Pravé vzrušení pro mnohé představuje zcela něco jiného. Třeba svazování potravinářskou fólií, zlatý déšť nebo sado maso. Proti gustu žádný dišputát. Existuje opravdu nespočet způsobů, jak prožít netradiční sex.

Znehybnění, aneb hra na mumii

Jednu z praktik, jež lze zařadit pod bondáž disciplínu, představuje mumifikace. Jde o svazování a obalování různými materiály, např. potravinářskou fólií, plachtou, izolační páskou, obvazem apod. Ten, co je obalován, pak vypadá jako mumie, je zcela znehybněn, což může být velice vzrušující. Prý je velice sexy, kde je partner jakože bezmocný, svázaný a druhý si s ním může dělat, co se mu zlíbí. Hrátky lze obohatit třebas o didlo.

Sex na veřejném místě

Muži i ženy se velmi rádi oddávají rozkoši na veřejných místech. Mezi ta nejoblíbenější se řadí lavičky v parku, výtahy, dopravní prostředky, kina, knihovny, zkrátka takové prostory, kde hrozí, že budete přistiženi při činu. Láká tě tato představa? Tak zkrátka a jednoduše jděte s partnerkou do toho! Pokud vám chybí odvaha, můžete pro začátek vyzkoušet sex ve zkušební kabince v obchodě.

Zlatý déšť, neboli pissing

Neobvyklou sexuální praktiku představuje pissing. Jde o hrátky s močí, což zní docela nechutně, ale pokud tě vzrušuje pohled na tvou milou, jež vykonává potřebu, pak může být tato erotická inspirace tím pravým. Jak na to? Velmi často to probíhá tak, že na sebe s partnerkou vzájemně močíte, strefujete se na určitá místa, silnější nátury moč rovnou pijí. Pokud zjistíš, že nic vzrušujícího to teda není, vsaď se, že se u toho oba minimálně pořádně zasmějete.

Sado maso

Sado maso je známou praktikou a v mírném duchu si jej užívá řada párů. Počínaje taháním za vlasy, škrabáním, lechtáním. Lze jít samozřejmě dále. Zařiď si domácí mučírnu a je jen na tobě, co v ní bude. Pořídit můžeš vibrátor, svorky na bradavky, bičík, pouta, roubík, masku na oči. Erotických pomůcek v tomto směru je nespočet. Stačí navštívit například sexshop RuzovySlon.cz.

Něco jiného?

Nenašel jsi nic, co by tě lákalo, co bys chtěl vyzkoušet? Nevadí! Doporučujeme shlédnout erotické videonávody na YouTube kanále sexshopu Ruzovyslon.cz, kde nalezneš více jak 1000 videí s tipy a návody pro zpestření sexu a objevování nových věcí při intimních hrátkách.