Vybíráme podlahu do bytu

Stojíte právě před rozhodnutím, jakou podlahu si vybrat do bytu? Můžete v celém bytě položit jeden typ podlahy, nebo do každé místnosti vybrat podlahu jinou. Jaké jsou v současné době nejprodávanější typy podlahových krytin? Bezesporu jsou to například kvalitní korkové podlahy. Ty vynikají řadou specifických vlastností – jsou teplé, tiché, pružné a zároveň skvěle izolují.

Velkou výhodou korkových podlah je, že jsou vyráběny z přírodního materiálu, který nijak nezatěžuje naše životní prostředí. Vybrat si můžete z desítek různých dekorů i barev korkových podlah. Jistě v nabídce najdete takovou, která vám do bytu bude pasovat jako ulitá.

Při výběru vhodné podlahy do bytu musíte samozřejmě zohlednit řadu parametrů a vlastností, tedy nestačí vybrat si podlahu podle toho, jak vypadá. Zohlednit musíte, jak bude daná podlaha zatěžována, jak je interiér velký, hlučnost podlahy, další technické podmínky atd. Stálicemi mezi podlahovými krytinami jsou dřevěné podlahy, které známe již z domácností našich babiček. Dnešní dřevěné podlahy jsou však o mnohem dále a nabízí stoprocentní komfort. Dřevěné podlahy jsou také vhodné při pokládce podlahového topení, protože mají velmi dobrou tepelnou průchodnost. Dřevo se také jako přírodní materiál jen minimálně nabízí statickou elektřinou a je to také materiál dostatečně pružný a odolný.

13

24

Jak je vidět, lidé se i v oblasti podlahových krytin rádi vracejí k přírodním materiálům. Také jste po přečtení tohoto textu zatoužili po kvalitní klasické dřevěné podlaze, která dodá vašemu interiéru šmrnc? Kvalitní dřevěné podlahové krytiny vám nabízí společnost Meister podlahy. Tyto podlahy jsou vyráběny z toho nejkvalitnějšího dřeva, které je pečlivě vybíráno. Proto vám společnost Meister podlahy může garantovat dlouhou životnost. Chcete se o dřevných podlahách Meister dozvědět více? Vše najdete na internetové adrese www.meister-podlahy.cz/drevene-podlahy/.