Vyjádřete svůj osobitý styl trendovými tričky

Patříte mezi pány, jež si zakládají na svém vzhledu, a není vám lhostejné, co si zrovna vezmete na sebe? Určitě na tom není nic divného a rozhodně si nemusíte ihned připadat jako metrosexuál. Dbát o sebe je základem nejen pro ženy, ale i my muži mohou vypadat dobře! Není to tak? Opačná polovička to jistě ocení. Vždyť přeci voňavý a upravený chlap vypadá cool a sexy. Jsme si jistí, že pokud vyrazíte do ulic v moderním outfitu, nějaká ta kočka po vás zaručeně hodí očkem.

Ačkoliv se může zdát, že pánská móda není moc rozmanitá. Opak je pravdou. Co by vám však rozhodně nemělo chybět v šatníku, je dostatek triček, které lze kombinovat dle aktuální potřeby. Pojďme si tedy vytipovat několik trendových kousků. Všechny tyto varianty byste rozhodně měli mít v zásobách.

Bílé tričko je základ

Bílé pánské tričko je základním prvkem dobrého a hlavně pak slušivého outfitu. Myslíte, že působí obyčejně? Rozhodně ne! Snese totiž úplně všechno a skvěle se kombinuje s ostatním oblečením. Hodí se k saku, když potřebujete působit elegantnějším dojmem. Společně tvoří velmi módní záležitost. V kombinaci s džínami a bílými teniskami docílíte naprosto dokonalého volnočasového looku, se kterým nemůžete šlápnout vedle. Pokud chcete vypadat ještě více frajerky, vezměte si džíny s dírami, jež jsou momentálně velmi IN. I s černou koženou bundou, především střihu „křivák“, si bílé triko velmi rozumí.  Má to jednoduše styl! Outfit už jen stačí doladit o doplňky, jako jsou brýle, hodinky či bílé tenisky.

Bílé triko doporučujeme nosit o to více v létě, protože s ním bude krásně kontrastovat vaše pokožka a opálení ještě více vynikne.

Polo tričko jako stylová varianta

Vkusným a elegantním dojmem působí trika s límečkem. U tohoto střihu platí v podstatě totéž, co v případě prvně zmíněné varianty. Polo trička vypadají velmi dobře k moderním džínům, saku i kožené bundě. V podstatě je můžete nosit s čímkoliv. Formálněji působí v kombinaci s kalhotami, blazerem a polobotkami, sportovně pak s šortkami, teniskami či žabkami.

Polo triko je skvělým kompromisem mezi formálním a neformálním oblečením. Jestliže nevíte, jakým směrem se vydat, je tato podoba trička jednoznačnou volbou. Zachováte si pohodlí a budete působit trošku nedbale, přesto však ležérně.

Tričko s potiskem mnohé prozradí

Tričko s potiskem je fenomén. Jestliže chcete být cool, nebojíte se vyjádřit svůj názor, můžete svou osobnost podtrhnout právě vhodně zvoleným potiskem. Tento kus oblečení vnese do vašeho looku vtip, originalitu a styl. Je však více než jasné, že byste si jej měli oblékat pouze k volnočasovým aktivitám. Potisk může mít mnoho podob, od nápisů, kreseb, až po abstraktní vzory. Rozhodně je z čeho vybírat.

Jestliže si nemůžete svůj outfit bez tohoto módního kousku přestavit, pamatujte však, že potisk by měl být pouze na jedné polovině těla. Jde o to nemíchat různé vzory a potisky na kalhotách či šortkách a triku zároveň.

Jaro a léto je před námi. Období, kdy trička vynosíte, se blíží. Proto je ideální čas poohlédnout se po nových, moderních kouscích. Souhlasíte?