Žijeme v digitální době, DRFG Davida Rusňáka o tom ví své

Investiční skupina DRFG Davida Rusňáka vlastní telekomunikační divizi TELCO, která se postupným vývojem připravuje na revoluční změny. Sám partner TELCA a generální ředitel společnosti SUNTEL Roman Řezníček během diskuze potvrzuje, že se doba výrazně mění. Tomu, jakým způsobem nyní žijeme, jak se vzděláváme a pracujeme, se říká digitální revoluce.

Telekomunikace budou hrát klíčovou roli v našem životě

DRFG ví, že telekomunikace budou hrát klíčovou roli v našem životě, a proto se na digitální dobu připravila. Společnost Suntel, spadající pod skupinu Davida Rusňáka, se tak může pochlubit novým administrativním a logistickým centrem v ve Zlíně. To umožní snadnější poskytování služeb.

Podle Romana Řezníčka je klíčovým faktorem spokojené firmy kvalitní organizace zaměstnanců. Nově vybudované logistické centrum zrychlí a zefektivní komunikaci mezi nimi. Kanceláře centra zaujímají plochu 550 m² a sklady 450 m².

Centrum splňuje ty nejnáročnější podmínky. Klimatizované prostory nabízí více denního světla a celý proces vytápění a klimatizování probíhá pomocí tepelného čerpadla. Díky tomu je budova šetrná k životnímu prostředí.

Všechny tyto pozitivní vlastnosti nového centra Suntel se samozřejmě odrážejí i na spokojenosti zákazníků. Nejen, že centrum umožňuje rychlejší zpracování objednávek, ale především zajišťuje bezpečné uskladnění všech digitálních dat a telekomunikačního materiálu.

Suntel rozšířil své služby díky úspěchům v zahraničí

Když David Rusňák zakládal DRFG, určitě si nemyslel, že jeho telekomunikační divize budou slavit takové úspěchy. Že není společnost Suntel žádné letadlo dokazuje její rozšiřování služeb. V minulém roce se společnosti výrazně dařilo v zahraničí. Letos je to stejné. Firma roste přibližně o 50 % ročně.

Suntel slavil úspěch v dlouho očekávaném výběrovém řízení mobilního operátora Salt. V tomto projektu bude společnost modernizovat klientovu síť. Aktuálně se také soustředí na modernizaci sítě LTE. V Německu pracuje na údržbě přes 400 stanic operátora Vodafone. Mezi další projekty, které divize DRFG Davida Rusňáka realizuje, patří modernizace stanic pro společnost O2 Slovensko.

Suntel také zahájil spolupráci se slovenskou společností Towercome, která je podobná Českým Radiokomunikacím. Společnosti se daří však i v českých vodách. Stále zůstává dodavatelem služeb pro Vodafone. Nově také uzavřela partnerství s firmou CETIN.