Zlatá tretra 2012 – Usian Bolt opět dorazí

Již 51. ročník velice populárního atletického mitingu ZLATÁ TRETRA se opět letos představí v areálu Městského stadionu v Ostravě – Vítkovice. I letošní ročník, který se uskuteční 24-25.5.2012, slibuje bohatý program plný světových hvězd, jako je Kim Collins, Wallace Spearman, Oscar Pistorius, Dayron Robles, Barbora Špotáková, Veronica Campbellová-Brownová, Denisa Rosolová a samozřejmě nesmí chybět ani světový rekordman a poslední dobou již pravidelný účastník jamajčan Usain Bolt.

Usain Bolt je jednoznačně hlavní hvězdou celého mitingu. Trojnásobný olympijský vítěz do Ostravy přiletěl v podnělí podvečer a tvrdí, že se do Ostravy velice rád vrací. Dle tréninků je Usian opět v perfektní formě, což je motivací pro diváky, kteří mohou vidět tohoto nejrychlejšího muže planety na živo v boji o další úspěch.

Bohatý program, který začíná 24.5 soutěží kladiva, pak naváže v pátek 25.5 běžeckými soutěžemi (100 m, 800 m, 200 m, 400 m, 1500 m apod.), oštěpem, tyčí a koulí.

Dne 24.5.2012 také proběhne autogramiáda hvězd Zlaté tretry, na kterou můžete vyrazit do Avion Shopping Park ve 17 hod. Autogramiády se zúčastní Veronica Campbell-Brown – jamajská sprinterka, Darvis Patton – americký sprinter, Vítězslav Veselý, jako velice nadějný reprezentant České republiky v hodu oštěpem.

Přijďte se pobavit a užít si tento atletický den v České republice.