Žvýkačka pro opravdové muže – osvěžující euforie

Není pochyb o tom, že svěží dech je důležitý! A to platí o pro chlapy. Přeci i ty můžeš vonět svěžestí. Pro ženu je více než přitažlivé, když o sebe muž dbá. A proto měj vždy po ruce žvýkačky, které ti zaručí opravdový pocit příjemného dechu.

Žvýkání žvýkaček má samozřejmě i další přínosné hodnoty, ne-li pouze osvěžení dechu. Navíc chrání tvůj chrup a zbaví jej veškerých nečistot. Na trh přichází nové žvýkačky z řady 5, které jsou pro muže jako stvořené. Tyto stylové žvýkačky plné chuti ti budou navíc chutnat. Tato prémiová značka přišla s novu žvýkačkou 5 EVOLUTION, která povzbudí tvoje smyly netradičním spojením svěží hrušky a citrusových plodů. Tato příchuť je osobitá a podtrhne tvůj styl.

Oceníš jistě super elegantní design těchto zvýkaček, takže u holek zaboduješ, když jim takovou žvýkačku nabídneš. Sladkokyselá novinka má atraktivní krabičku ve stylové černé barvě se zelenožlutým zpestřením. Žvýkačky ti budou skvělým lifestylovým doplňkem, které zdůrazní tvůj styl a dopřejí ti netradiční požitek z perfektní chuti.

Balíček těchto zvýkaček pořídíte za cca 24,90 Kč.  V balení je 12 plátků, které jsou charakteristické tím, že chuť je po dlouhou dobu stále intenzivní. Měj  i ty svěží dech, který okouzlí ne jednu ženskou.