Chceš pevnou, pěkně vytvarovanou postavu? Zvol liposukci

Liposukce, tedy odsávání tuku z různých částí těla, je považována za zákrok estetické chirurgie, který mají tradičně v oblibě ženy. To však již delší dobu neplatí. I muži totiž dbají na svůj vzhled – jsou-li s ním spokojeni, dodává jim to potřebnou dávku sebevědomí v osobním, společenském i pracovním životě. Muži nejčastěji volí liposukci břicha či podbradku.

Liposukce břicha

Bezesporu nejžádanějším zákrokem plastické chirurgie zaměřeným na tvarování kontur postavy je liposukce břicha. Například na pražské klinice estetické chirurgie Brandeis Clinic provádí toto ošetření pomocí revolučního laserového přístroje SlimLipo od amerického výrobce Palomar. Právě laserová metoda představuje vynikající výsledky v redukci kožních nerovností a celulitidy, protože během ní dochází nejen k odstranění nadbytku podkožního tuku, ale navíc se dokonale vytvaruje kontura postavy v pase a nad boky. Při použití této metody dochází k rozpouštění tuku přímo a při zachování šetrného přístupu k okolním tkáním. Je zaručena i naprosto minimální bolestivost a riziko vzniku podlitin a otoků se snižuje o téměř 80 %, s tím, že přístroj navíc podporuje stáhnutí a vyhlazení pokožky, tím pádem je estetický výsledek ještě lepší.

Podívej se na video jednoho z klientů, který liposukci břicha podstoupil.

Přidáváme ještě i pár fotografií pro srovnání:

00184l

00189l

00343l

Liposukce podbradku

K vyhledávaným zákrokům patří i liposukce podbradku, tedy tzv. druhé brady. I v tomto případě se používá moderní unikátní přístroj SlimLipo. Výsledkem zákroku je snížení množství nadbytečného tuku a kůže pod bradou, což má za následek optické prodloužení a zúžení krku a zvýraznění kontur obličeje.

Jak zákrok probíhá?

A ještě něco, co bude zajímat všechny pracovně vytížené muže. Obecně lze říct, že zákrok laserovým přístrojem trvá od 1 hodiny až do cca 3 hodin a provádí se v lokální anestezii. To znamená možnost návratu do práce i společenského života již následující den po operaci! Stejně jako v případě veškerých kosmetických zákroků musí být klient přeci jen připraven na určité krátké období s omezeními, protože přibližně dva týdny je nutno nosit stahovací prádlo a omezit sportovní a jiné náročnější aktivity.

Co říci závěrem: liposukce již dávno není „vyhrazena“ pro modelky, ani pro ženy obecně. Je zřejmé, že na některé nedostatky postavy pouhé zvýšení frekvence pohybu nestačí. A právě v takových případech i muži volí tuto druhdy výhradně ženskou doménu. Potřebují se totiž také cítit dobře a být spokojeni s tím, jak vypadají.

Další informace nejen o laserové liposukci nalezneš na Univerzitě krásy.