Dopřávejte si ve vztahu smyslné masáže a prohlubujte tak vaši intimitu

Přemýšlíš nad tím, co nového vnést do vašeho partnerského vztahu, který by potřeboval nějak okořenit? Chtěl bys pro svou milou připravit překvapení, které pomůže váš život vyvést ze stereotypu? Zahrň jej svou láskou, polibky a příjemnými dotyky, kterých si v dnešní uspěchané době dopřáváme velmi sporadicky. Každá žena ocení, když v sobě projevíš romantického ducha a budeš ji něžně laskat. Oba se nežeňte pouze za sexem jako takovým, ale projevte společně vaše city prostřednictvím smyslné masáže.

Právě masáž vás hlouběji ponoří do milování a významně zintenzivní samotné vyvrcholení. Naučíte se lépe poznat vaše těla a budete vědět mnohem více, co toho druhého vzrušuje. Odbouráte rovněž stres, napětí a ostych, dokonale se připravíte na erotické hrátky.

Jak na erotickou masáž?

Základy erotické masáže nejsou nikterak složité a zvládne je opravdu každý. Nejde o totéž, jak tomu bývá u zdravotních a sportovních masáží, ale o to, abyste se prostřednictvím doteků uvolnili. Domluv se s partnerkou na technice, zkoušejte, jaká intenzita tlaku vám vyhovuje. Smyslem není vydržet bolest, ale prožít příjemné chvilky a ještě více se navnadit na milování.

Během masáže lze provádět různé doteky, ať už tření, hnětení, sekání, roztírání, od jemných doteků dlaněmi, přes prsty, až po dynamičtější pohyby. Používat při tom můžete také peříčka, kožešinky apod. Skvěle vám při těchto hrátkách poslouží i masážní hlavice, která je určena přímo pro účely erotické masáže. Dokáže pomocí vibrací uvolnit bolavou šíji i stimulovat klitoris. Tato pomůcka se zajisté hodí do každé domácnosti, neboť najde širší uplatnění.

Jedinečná masážní pomůcka s vyhřívanou hlavou a speciálním nástavcem pro stimulaci nejen bodu G.

Jak ještě více zintenzivnit prožitek při masáži?

Provádět masáž úplně na sucho není zrovna ono. Připrav se lépe a objednej speciální masážní olej, s jehož pomocí půjdou tahy a doteky snáze. Navíc působí přesně tam, kde budeš potřebovat. Vaši partnerku vzruší, stejně tak, pokud jej použije ona na vás. Olejíčky krásně voní, takže ve vás probudí i další smysly.

Náš tip: Dokonalým dárkem pro ni může být masážní svíčka. Připraví v ložnici dokonalou romantickou atmosféru. Horký vosk poté poslouží jako masážní olejíček. Lze pořídit svíčky s afrodiziakálními účinky a jemně omamnou vůní, jež dostanou vaši milou na vrcholek rozkoše.

Masážní svíčky vaši partnerku rozpálí, samozřejmě bezpečně.

Objednejte z pohodlí domova

Lámat hlavu nad tím, kde masážní oleje, svíčky či jiné masážní pomůcky seženete, si již nemusíte. Navštivte sexshop sexio.cz, kde z pohodlí domova a hlavně diskrétně lze pořídit cokoliv, co váš vztah obohatí a dodá mu notnou dávku peprnosti.