Jaké dveře vybrat do nového moderního interiéru?

Moderní interiér vyžaduje nejen moderní nábytek, ale také moderní dveře. Dveře patří k základním částem každého bydlení a měl bys jim věnovat pozornost. Jestliže zrovna se svou partnerkou vybíráte dveře do vašeho nového příbytku, máme pro vás skvělý tip na krásné a moderní interiérové dveře, takže čti dále.

Dveře inspirované nejnovějšími trendy

Kvalitní dveře nabízí značka porta doors. Své dveře vyrábí již déle než dvacet let a za tento čas si vytvořila širokou zákaznickou síť. Porta doors klade velký důraz nenesen na kvalitu, ale také na design. Dveře jsou inspirovány nejnovějšími trendy v bydlení. Porta Doors nabízí několik typů interiérových dveří – interiérové dveře se syntetickými povrchy, interiérové dveře s dýhovanými povrchy, dále posuvné dveře, dveře Villadora či technické dveře. V nabídce nechybí ani vstupní dveře vnitřní a vstupní dveře venkovní.

interiérové dveře se syntetickými povrchy – Porta-DECOR

interiérové dveře s dýhovanými povrchy – Natura Favorite

Dvojité posuvné dveře OMEGA

Dveře pro náročné zákazníky

Pro ty zákazníky, kteří mají opravdu náročný vkus, jsou zde dveře Villadora, které můžeme rozdělit do dvou základních kategorií – Villadora retro a Villadora modern. Tyto dveře jsou moderní, estetické a jedinečné. S dveřmi porta doors můžete vytvořit elegantní interiéry. Stačí si jenom vybrat ty dveře, které se hodí právě do vašeho interiéru. Prohlédni si také nabídku technických dveří. Najít zde můžeš dveře protipožární, akustické, kovové či aqua (ty se skvěle hodí například jako vchod k vašemu domácímu bazénu). I technické dveře porta doors se vyznačují zejména jedinečným designem. Zároveň splňují veškerá potřebná kritéria, což bylo dokázáno řadou testů.

Villadora RETRO

Villadora RETRO

Kde nalezneš dveře Porta Doors?

Širokou nabídku dveří porta doors nabízí Keramika Soukup na svých internetových stránkách www.keramikasoukup.cz. Zde si můžeš objednat také veškeré potřebné příslušenství. Keramika Soukup je firma zaměřující se zejména na obklady a dlažby, ale kvalitní dodavatele má také v dalších oblastech. Tradice firmy sahá až do roku 1992. Online na výše zmíněných internetových stránkách si můžeš prohlédnout katalog všech nabízených produktů, najdeš zde veškeré potřebné kontakty i reference. V sekci akce pravidelně najdeš skvělé slevové akce. S Keramikou Soukup vytvoříte jedinečný a moderní interiér.

Zdroj fotografií: keramikasoukup.cz