Nechte si zabalit a odeslat zboží odborníky

Prodáváte zboží a nestačíte ho sami balit? Najměte si na tuto práci odborníky. Ti vám dodají kompletní služby a vy se budete moci věnovat jiným důležitým záležitostem a neztratíte čas prací, kterou za vás jiní zvládnou rychleji, elegantněji a mnohem efektivněji. Nejen, že vám zabalením zboží ušetří cenný čas, samotný obal také navrhnou, vyrobí a zabalené produkty odešlou. A to už stojí za zvážení.

Specialista na balení zboží Praha a v oblasti Žatce, společnost Balino, a.s., v rámci svých služeb zajišťuje návrh balení dle vašich požadavků, realizaci návrhu, výrobu obalového materiálu a dopravu a uskladnění zboží. V Praze navíc nabízí i jeho ruční komplementaci a výrobu etiket, v Žatci naopak můžete navštívit výrobní halu. Vlastníte-li tedy například internetový obchod, budete mít zajištěn kompletní servis bez zbytečných starostí.

Druhy balení zboží společností Balino zahrnují smrštitelné i nesmrštitelné folie, tavení zboží do různých sáčků a jeho přepravu na paletách nebo v kartonových krabicích. Foliování zboží můžete využít v případě balení více produktů do jednoho balení či přejete-li si k výrobku přidat nějaký bonus navíc. Na balení se pak lepí etikety s čárovými kódy, českým návodem a údaji o výrobci či dodavateli, datem expirace a případně další reklamní etikety.

Více se o balení zboží dozvíte přímo na internetových stránkách společnosti Balino pod odkazem www.balino.cz/baleni.htm. Neztrácejte tedy čas prací, kterou za vás jednoduše a rychle zvládnou jiní. Poptejte služby profesionálů a nechte si vaše zboží odborně zabalit a odeslat.