V jakém oboru se vyplatí zvýšení kvalifikace?

Zvyšovat si kvalifikaci a tedy své vědomosti a dovednosti by mělo být samozřejmostí po celou dobu našeho pracovního života. Ne vždy tomu tak je i ve skutečnosti. Existují však obory, pro které je další vzdělávání nutností – jako například v medicíně. I vzdělávání zažívá v poslední době pokroky a při dalším vzdělávání pedagogických pracovníků si pedagogové osvojují nové techniky učení a práci s dětmi. Vývoj nemůžeme zastavit v žádném odvětví a tak je dobré být neustále v obraze v tom, co se událo nového. V pracovním kolektivu díky těmto znalostem vždy zazáříte. Stačí si vyhledat kurz, který bude vyhovovat vašim potřebám a zaměstnání.

Velice dynamicky se rozvíjejícím oborem jsou sociální služby. Sociálních služeb využívají lidé každého věku. Uplatnit se v tomto odvětví je tak poměrně snadné – stačí mít vhodnou kvalifikaci. Ta vám chybí? Jednoduše se přihlaste na kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha. Zkušení lektoři vás naučí vše co je potřeba – od základů první pomoci až po přednášky z psychologie. Velkou výhodou je, že jestliže jste dlouhodobě nezaměstnaní, může vám takovýto kurz uhradit váš pracovní úřad v rámci zvyšování kvalifikace. Jestliže na jeho proplacení nárok nemáte, můžete si jej zaplatit samozřejmě také sami.

Nevíte, na kterou organizaci se při hledání kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách obrátit? Velmi dobrých výsledků dosahuje vzdělávací centrum Seduca. Jejich kurzy jsou akreditovány příslušnými českými ministerstvy. Velkou výhodou je, že tento kurz můžete absolvovat v řadě českých měst – Olomouci, Brně, Praze atd. Chcete si přečíst, co vše je součástí tohoto kurzu a jaká je jeho cena? Všechny potřebné informace včetně dalších kontaktů naleznete na internetové adrese www.seduca.cz/rekvalifikacni-kurzy/kvalifikacni-rekvalifikacni-kurz-pro-pracovniky-v-socialnich-sluzbach.