Čisté auto za každého počasí

Byť s lehkým zpožděním se nám tu konečně objevila ta pravá zima. Za okny poletují sněhové vločky, venkovní teploměr ukazuje teploty pod bodem mrazu, rybníky a řeky pomalu zamrzají. Mnoho nechybí a řeknete si, že je to skoro jako ta pravá zima, kterou kdysi zachytil Josef Lada ve svých obrazech. Vše se zdá být idylické jen do té doby, než vykročíte před váš dům.

A co teprve než nastoupíte do svého vozu. Tehdy si možná říkáte, že byste nejraději ani nikam nevyráželi. Možná proto, že už tušíte, jak bude vaše auto vypadat, až se s ním vrátíte domů. Auto bude jistě po projížďce znečištěné od odstřikujícího sněhu okolních aut. Něco co je pro milovníky svého vozu takřka nepředstavitelné.

Možná ještě před vlastním odjezdem tedy přemýšlíte, jak svého miláčka očistíte, než se s ním posléze navrátíte domů. Také vás možná již napadlo využít služeb ručního mytí u myčky aut.

mytí aut

Ano, ta vám zajistí, že vaše vozidlo bude po jejím opuštění vypadat téměř jako nové. Pravděpodobně se vám podaří umýt většinu nečistot, které cestou nachytáte. Ale zřejmě již také tušíte, že tento dojem rázem opadne, kdy váš vůz oschne do sucha. Objeví se nečistoty, které byly doteď skryté. Co ale s tím? Na řadě je jednoduché řešení. Tímto řešením je portálová automyčka. Ta nejen že dokonale umyje vaše vozidlo od nežádoucích nečistot, ale zároveň provede i ošetření karoserie pomocí speciálně navržených programů.

zima-3

Nyní jste již možná rozhodnuti, že při návratu ze své cesty využijete některou z myček aut.  Ale jak zjistit, kde je ve vašem okolí nejbližší myčka. Vhodnou myčku, která bude k vašemu domovu nejblíže, si můžete pohodlně vyhledat například na webových stránkách bkfcarwash.cz/bezkontaktni-automycka-jihlava. Svou myčku si zde nejde opravdu každý. Nyní, když už máte vyřešeno, jak se o své auto při návratu z cest postaráte, můžete s klidným srdcem vyrazit.