I skútry mohou mít design pro pravé chlapy!

Když je řeč o motorkách pro opravdové chlapy s unikátním a osobitým designem, jen málokoho napadnou skútry. Skútry jsou sice považovány za ideální dopravní prostředek do měst a na kratší vzdálenosti mezi obcemi, ale pánové, kteří hledají opravdu osobitý design, je příliš nevyhledávají. To je ovšem chyba, protože i skútry mohou disponovat designem, který se hodí i pro pravé chlapy.

Například vybrané modely skútrů Kentoya

Společnost Kentoya patří mezi světově nejuznávanější výrobce skútrů. Modely Kentoya jsou uznávané nejen díky vysoce kvalitnímu konstrukčnímu zpracování, ale také díky propracovanému designu. V posledních letech se v nabídce společnosti objevilo také elektrokolo, ale hlavní nabídku tvoří stále skútry. Na designu jednotlivých modelů si Kentoya dává velmi záležet. Díky tomu vznikají originální skútry s osobitým a propracovaným designem.

01

Sportovní i robustní vzhled

V nabídce Kentoya je možné najít skútry mnoha různých kategorií a vzhledů. Zájemci mohou volit skútr 50 ccm nebo skútr 125 ccm. Nechybí moderní ani retro designy v italském stylu, kubánském stylu, nebo vzhled osvědčené klasiky – babety, kterou zastupuje model Twincup. Mezi pány jsou ovšem nejoblíbenější sportovní modely a modely s robustním designem. Sportovní modely zastupují v nabídce Kentoya například skútry Viking, Fever, Moto C5 nebo Brooklyn. I čistě robustní vzhled je v nabídce zastoupen modelem Hammer II.

02

Nově i na splátky a dokonce s možností bez navýšení

I pokud nemáte dostatek financí v hotovosti, můžete si vybrat skútr z nabídky Kentoya třeba na splátky. Nově nabízí Kentoya i tuto službu. Na splátky je uskutečnit nákup zboží v hodnotě od 3 000 Kč do 200 000 Kč. Výši a počet splátek si můžete nastavit podle svých potřeb. Některé varianty splátek jsou dokonce bez navýšení, takže z ceny skútru nezaplatíte nic navíc. Víte, že k řízení skútru vám stačí jen řidičský průkaz na automobil? Více informací na toto téma najdete ZDE.