Díky laserové operaci očí tě už nebudou omezovat brýle

Nosíš brýle? Rád sportojuš a právě ony tě ve tvých aktivitých značně omezují? Zároveň moc nemusíš čočky, takže ti vlastně nic jiného, než nosit brýle nezbývá? Ale je to docela otrava? To ti veřím. Dnes máš ale možnosti, jak se zrakových potíží zbavit.

Ať už tě trápí jakékoliv zdravotní problémy spojené se zrakem, doktorka Rau ti pomůže tyto potíže vyřešit. Oční klinika Praha 6 se zaměřuje na veškeré metody refrakční chirurgie. Doktorka Rau nabízí svým pacientům také vlastní laserovou metodu Lasek Viscodissekci. Oční klinika Praha 6 provádí laserovou léčbu krátkozrakosti, dalekozrakosti a zakřivení rohovky a umožňuje odstranit také astigmatismus.

foto_refraktivni

Laserová operace očí je dnes každodenní součástí léčby očí. Vyspělá technika a moderní metody umožňují provádět operací očí bez použití mechanických nástrojů. Důležité části operace jsou prováděny pouze pomocí laserů, které umožňuje při operaci docílit vysoké míry přesnost, bezpečnosti a šetrnosti. Při operaci je oko znecitlivěno anestetickými kapkami. V dnešní době představuje rychlý ambulantní zákrok, který se zpravidla provádí na obou očích během jednoho dne. Více informací o laserových operacích očí najdeš i na této webové adrese www.dr-rau.cz/operace-oci/lasek.

Laserová operace očí typu LASEK se v Oční klinice Praha provádí od roku 1999. Operace očí LASEK v sobě oproti metodě LASIK obsahuje spoustu výhod. Metodu LASEK je možné použít také u tenkých, příliš plochých nebo strmých rohovek, u malých oční s úzkými očními štěrbinami i u nemocí rohovek. Metoda LASEK se doporučuje používat při ošetření dalekozrakosti do čtyř dioptrií a zkřivení rohovky do čtyř až šesti dioptrií a při krátkozrakosti do šesti až sedmi dioptrií. Využij výhod laserové operace LASEK a zbav se tvých dlouhodobých zdravotních potíží, které pro tebe už nebudou překážkou.