EURO 2012 – fanděte českému týmu již dnes

Je to tady! Očekávaná sportovní událost, EURO 2012, dnešním dnem vypukne. Hostující země Polsko a Ukrajina jsou připraveny na davy fanoušků, kteří si v období od 8.června do 1. července 2012 budou naplno užívat tento fotbalový svátek. Již tento týden se vydali do ulic Wroclavi první čeští fanoušci, kteří jsou plni očekávání z dnešního zahajovacího zápasu našeho týmu s Ruskem.

Letošní Mistrovství ve fotbale 2012 má jednu velkou výhodu. Koná se v sousedním Polsku a my to sem nemáme vůbec daleko. Proto se tento turnaj týká českého národa možná o něco více.

Jistě je více než potěšují fakt, že jste se dostali mezi 16 nejlepších týmu Evropy a můžeme být letošního EURA součástí. Silná skupina A, jejíž prvkem je i národní reprezentační tým, nabízí bitvu, ze které bychom určitě chtěli vyjít jako vítězové či na druhém místě. Napínavé zápasy slibují každopádně i reprezentace dalších třech skupin. Dva týmy z každé skupiny postupují dále do čtvrtfinále Šampionátu a určitě nebude jednoduché se sem probít. První zápas naší skupiny otevíráme právě my a rusové ve 20: 45, takže nezapomeňte pořádně fandit.

Skupina A: Polsko, Řecko, Rusko, Česká republika
Skupina B: Nizozemsko, Dánsko, Německo, Portugalsko
Skupina C: Španělsko, Itálie, Irsko, Chorvatsko
Skupina D: Ukrajina, Švédsko, Francie, Itálie