Kde najít spolehlivý užitkový vůz pro tvé podnikání?

Užitkové auto potřebuje mnoho lidí, především k práci. I ty jsi na tom podobně a hledáš pro své podnikání spolehlivou dodávku? Nebo ti stávající vozový park nestačí a chceš jej rozšířit o další kousek? Obě varianty je nutné vyřešit stejným způsobem – pořízením nového a hlavně spolehlivého vozu.

Takový nákup vždy přestavuje ne malou investici a máš obavy, že se ti nevrátí, když se poohlédneš po zcela novém užitkovém autu, které zrovna vyjelo z výrobní linky? Pravdou je, že věci nemusí vždy vycházet, tak jak si člověk naplánuje. Proto se drž raději při zemi a dej přednost koupi ojeté dodávky, jež tě vyjde daleko levněji. Přitom můžeš získat opravdu spolehlivý a zachovalý vůz.

Na co si dát pozor při výběru užitkového auta?

Když se zaměříš na nabídku ojetých dodávek a užitkových vozů, zjistíš, že je poměrně pestrá. Vybírat lze nejen dodávky a užitkové vozy, ale také furgony, pickupy, vany, minibusy či přívěsy. V tomto směru bys měl mít jasno, jaký typ ke svému podnikání potřebuješ. Rozhodujícím faktorem každého ojetého automobilu je hlavně technický stav. Ten si zkontroluj nejlépe pečlivou vizuální kontrolou a osobní projížďkou. Mezi další parametry při koupi vozidla patří objem motoru, stáří auta, počet ujetých km, maximální nosnost vozu, výbava a samozřejmě cena. Při výběru konkrétního modelu je potřeba zhodnotit kritéria s osobními preferencemi a určit si nějaký kompromis.

Mezi oblíbené značky užitkových aut se řadí Fiat, Iveco, Renault, Volkswagen, Mercedes či Ford. V současné době je zájem o vozy typu furgon či van. Jedná se o lehké kryté nákladní vozy s objemem okolo 2000 ccm. Využívají se zejména pro potřeby převozu nízkonákladového zboží. Často je vlastní přepravní společnosti. I ty hledáš takový typ užitkového auta? Doporučujeme takové nabídky hledat pod spojením prodej furgon.

Základem je najít správného prodejce

Najít kvalitní užitkový vůz nemusí být snadné, pokud se rozhodneš pátrat na vlastní pěst. Mnohdy je složité odhadnout, zda technický stav opravdu odpovídá tomu, co je popisováno v inzerátech. Sázkou na jistotu je obrátit se na profesionály. Na prodej užitkových vozů a dodávek se zaměřuje společnost VANS CENTRE s.r.o. V jejich nabídce nalezneš nespočet značek a modelů v různé cenové hladině, takže si zajisté vybereš. Všechny vozy, které zde můžeš pořídit, prošly důkladnou prohlídkou, a to jak z technického, tak právního hlediska. Automobil přijmou do prodeje pouze v případě, že je vše v naprostém pořádku. Na kvalitě nabízených vozů si společnost velice zakládá. Nekupuješ tedy zajíce v pytli, ale opravdu ověřený vůz, který prošel kontrolou. Nechej si poradit od odborníků, jež se v oboru pohybují již 12 let, během kterých prodali přes 15 000 vozů.