Nová kolekce fashion tenisek Diadora i v klipu rapera El Nina

Na začátku ledna byl na Youtube.cz zveřejněn nový klip rapera El Nina, ve kterém raper obul tenisky nové kolekce značky Diadora. Společnost TERM, jež je výhradní distributor této sportovní značky v ČR i na SR tak podpořil místního hudebníka v návaznosti na záměr italské centrály propagovat značku Diadora nejen prostřednictvím sportovců, ale i hudební scény.

Značka Diadora se na sportovním trhu drží již 60 let a stále patří k lídrům. Pro nadcházející sezónu jaro-léto 2013 však chce přijít s něčím novým a to je kolekce fashion obuvi. Mělo by se jednat především o pestrobarevné kecky a tenisky v retro stylu z pravé kůže. Pro tvorbu kolekce se návrháři inspirovali mladou generací a jejich stylem a právě rovněž i hudbou, kterou poslouchají. Kolekce je tedy propagována skrze rapery a street tanečníky.

ČTĚTE TAKÉ: Pánské boty do města nabité funkčními technologiemi

Společnost TERM proto oslovila i českého rapera El Nina a nejnovější model tenisek z fashion kolekce Diadora se objevuje v jeho novém videoklipu v písni Paranoia.

Radek Umlášek, brand manager společnosti TERM, říká: „El Nino patří na naší hiphopové scéně k nejlepším. Je přímočarý a občas kontroverzní. To vše velmi dobře koresponduje s nejnovější kolekcí značky Diadora. Proto jsme se rozhodli tvorbu El Nina podpořit,“ a pokračuje: „naše spolupráce klipem Paranoia určitě nekončí.“

Klip můžete shlédnout zde:
http://www.youtube.com/watch?v=nqT6_bvF_Ts

A pokud se těšíš na nejnovější kolekci tenisek Diadora, malou ochutnávku v podobě úžasného modelu módním kecek přinášíme už nyní.