Perfektní znalost angličtiny zvýší tvoje možnosti na trhu práce

Umíš anglicky? Většina lidí na tento dotaz odpovídá suverénně ano! Opak je však většinou pravdou. To, že umíš v angličtině říci, jak se jmenuješ a kde bydlíš, ještě neznamená, že tento jazyk dokonale ovládáš. Často se tak stává, že ve svém životopise napíšeš, že ovládáš některý cizí jazyk a při následném pohovoru vyplyne na povrch, že zvládáš pouze pár základních frází. Faux pas je hned na světě.

Vyhni se těmto nepříjemným situacím a nauč se anglicky tak, aby ses domluvil v každé situaci. Vyhledej si na internetu jazykovou školu Brno, která tě opravdu naučí anglicky! Už se nebudeš muset bát, že bude pohovor veden v angličtině, nebo že tě na ulici zastaví cizinec a ty mu nebudeš rozumět.

Nabídka kurzů angličtiny je velmi široká. Jestli si chceš vytvořit základní přehled, vyhledej si online slova kurzy angličtiny Brno. Zobrazí se ti ucelená nabídka. Jednotlivé kurzy se mohou lišit dle úrovní (začátečník, pokročilý, mírně pokročilý, atd.). Jestliže si nejsi jistý, jakou úroveň zvolit, jistě ti pomohou v příslušné jazykové škole.

Dále se můžeš zapsat například na kurz angličtiny k maturitě, na kurz obchodní angličtiny, technické angličtiny, atd. Variant je velké množství. Také by sis měl rozmyslet, zda dáš přednost individuální, nebo skupinové výuce. Výhodou individuálního kurzu je, že všechen čas věnuje lektor pouze a výhradně tobě a tak bude tvůj postup rychlejší, než v případě skupinové výuky.

Nevíš, která jazyková škola v Brně vypisuje ty nejlepší jazykové kurzy? Velmi dobré ohlasy má jazyková agentura HOPE, která se kromě jazykových kurzů zaměřuje také na překlady a tlumočení. Navštěvovat můžeš jazykové kurzy skupinové i individuální. Pořádány jsou také jazykové kurzy pro firmy.

Více informací najdeš na www.jazykovyservis.cz. Jazyková agentura HOPE nabízí kompletní jazykový servis pro jednotlivce, skupiny i firmy. Neváhej a zapiš se na kvalitní jazykový kurz ještě dnes!

Kdo dnes umí mluvit anglicky má obrovské plus, což shrnuje i článek zde, ve kterém se píše, že angličtina je ve školách téměř povinná.