Na kompletní úklid interiéru tvého plechového miláčka je ideální čas

I muži mají své dny a vrhají se na úklid. Ten je ale spíše technického rázu nebo se týká jejich „mazlíčka“ v garáži. Své vozy čistí, umývají a leští, nicméně skutečnost je taková, že pořádný servis ve finále odvede kvalitnější práci za méně času. Proto se vyplatí svůj vůz odvézt k profesionálům a nechat si ho odborně vyčistit a ošetřit. Zejména po zimě, kdy automobil dostává zabrat nejvíce, je jarní úklid na místě. Nechej si vypucovat své autíčko i ty!

Odborné vyčištění

Firma Šachmat se specializuje na čištění interiérů aut Brno nebo Olomouc a okolí. Jelikož se v čalounění vozů skrývá značné množství roztočů, prachu a skvrn, je třeba tyto neduhy odstranit a zlepšit tak prožitek z jízdy a celkovou kvalitu cestování. Občasné vyklepání autokoberců či návštěva myčky tedy nestačí a je třeba se zaměřit na důkladnější hygienu auta.

Jak probíhá čištění interiéru?

Čištění auta probíhá extrakčním způsobem za použití chemikálií a mokrého čištění. Tímto způsobem je prach omezen na minimum, dojde k odstranění všech skvrn a nečistot a jsou zničeni roztoči. Pokud trpíš ty nebo někdo z tvé rodiny alergií na roztoče nebo vozíš v autě děti či psy a jiné domácí mazlíčky, je doporučeno nechat váš vůz vyčistit jednou ročně. Přesný postup čištění vnitřku vozů nalezneš na webových stránkách www.sachmat.com/cisteni-interieru/.

I koberce v domácnosti je dobré vyčistit

Kromě čištění aut mají v portfoliu firmy Šachmat i čištění koberců Brno a Olomouc. Používají se stejné způsoby jako při čištění interiéru vozidel. Pracovníci jsou schopni se časově přizpůsobit tvým potřebám a přijet například i o víkendu nebo ve večerních hodinách. Když při příležitosti čištění vozu přivezeš i koberec, rozhodně potěšíš i svou ženu, která ocení to, jak myslíš i na vaši společnou domácnost.

Z hlediska hygieny je důležité pravidelně dbát o své auto i koberce v interiéru. Zkontroluj si tedy, kdy jsi je naposledy nechal vyčistit a v případě, že je tomu již více než rok, si službu objednej co nejdříve.