Zaznamenej si tvé extrémní i jiné zážitky až na věky

Jsi fanda extrémních a adrenalinových sportů? A rád bys alespoň kapku svých zážitků předal svému okolí? Či si ho ty sám chceš uchovat na věky? Natoč si ho na kameru. A že si nejsi jistý, jak sport provozovat a přitom kameru ovládat či s ní jinak operovat? Objev krásy a nevídané možnosti GoPro HD HERO3.

Kamera GoPro HD HERO3

Tato nejmenší kamera na helmu na světě se jednoduše připevní na přilbu, zapne se natáčení a veškeré krásné a neopakovatelné momenty se na ni nahrají. A pokud již máš zkušenosti s kamerami GoPro, věř že tento model je ten nejdokonalejší, jaký svět kdy doposud spatřil. Na rozdíl od předchozích verzí je o 30% menší, 25% lehčí a dokonce 2x výkonnější. Vylepšené je rozlišení, úhel záběru i fotoaparát a jeho možnosti pořizování snímků. Kamera má integrovaný WiFi modul a součástí balení je i dálkové ovládání, které je možné využít až do vzdálenosti 180 metrů. O přednostech GoPro HD HERO3 se ale přesvědči sám a kameru si pořiď.

GoPro HD HERO3: Black Edition

Kde kameru zakoupit?

A kde si tuto inovativní technologii zakoupíš? Jednoznačně jdi k autorizovaným prodejcům, u kterých máš jistotu kvality, profesionality a odbornosti. Ke každé kameře navíc dostaneš tričko zdarma a pracovníci obchodu ti rádi doporučí i další GoPro příslušenství. U neautorizovaných prodejců můžeš mít problémy s případnou reklamací, technickou podporou nebo updaty, neriskuj tedy a důvěřuj e-shopu www.gohd.cz/e-shop/ nebo některému z uvedených prodejců na těchto webových stránkách.

Co se dozvíš z webu?

Ve výše uvedeném internetovém obchodě se také dozvíš veškeré technické detaily týkající se kamery GoPro HD HERO3 a budeš moci shlédnout úchvatná videa. Proto neváhej, získej více informací, nakup a hlavně kameru hned vyzkoušej. Výsledek stojí za to a je skutečně jedinečný.