Zažij pořádný adrenalin, aneb adrenalinové dárky pro muže

Adrenalinové zážitky patří k nejatraktivnějším dárkům, zejména pro muže u příležitosti různých životních jubileí. Ne každý se však hrne přímo do skoku s padákem, někomu to zase třeba neumožňuje zdravotní stav. Navíc samotný volný pád není příliš dlouhý, skok s malým rychlým padákem je zase poměrně nebezpečný, určený spíše kaskadérům. Pokud se tomuto sportu nechceš věnovat profesionálně, ale jde ti spíše zažít onen fantastický zážitek volného letu, máme pro tebe unikátní řešení – skydiving.

Vyzkoušej skydiving

Tato stále horká novinka ti umožní doslova létat, ovšem v bezpečném prostředí větrného tunelu, kde budeteš navíc pod stálým dohledem zkušených instruktorů. Výhodu také je, že při skydivingu trvá samotný zážitek letu déle, než při skoku padákem, navíc si ho mohou vyzkoušet i děti starší pěti let nebo senioři, kteří nemají vážnější zdravotní problém. Můžeš si tento zážitek vyzkoušet kdykoli, neboť nejsi vázán na venkovní počasí.

volný pád i bez padáku

...a ještě jednou pohled seshora

Stále oblíbený bungee jumping

Pokud hodláš obdarovat opravdového „kaskadéra“, který se nebojí výzev, mohl bys uvažovat například o bungee jumpingu. Tento proslulý skok do hlubin na laně, který má prý kořeny u oblíbené zábavy domorodých kmenů (které se takto bavily s pomocí lián), určitě velmi dobře reprezentuje kategorii adrenalinového zážitku. Vše je samozřejmě zcela bezpečné, samotnému skoku z mostu předchází důkladná instruktáž, kontrola zdravotního stavu a bezpečnosti veškerého vybavení. To ovšem nic nemění na tom, že celý skok je pořádnou porcí adrenalinu, na kterou bude dotyčný ještě dlouho vzpomínat jako na znovuzrození. Ideální dárek pro všechny, kteří si myslí, že už zažili opravdu všechno.

...a pojďme hop!

Více adrenalinu

Na www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/ najdeš ještě mnoho dalších unikátních dárků, služeb a zážitků, určených primárně pro muže. Tato společnost ovšem nabízí mnohem více – pokud si zkrátka kdykoliv nebudeš vědět rady s výběrem dárku, nyní víš, kde hledat.