V jakém spodním prádle budeš pro ženu nejvíce sexy?

Na otázku v jakém spodním prádle se ti nejvíce líbí ženy si jistě můžeš odpovědět sám. Já osobně dávám přednost černému krajkovému. Ale v čem my ženské pohlaví nejvíce rozrajcujeme, v čem jim připadáme sexy? Dnes už se nemusíme spoléhat pouze na slipy a trenýrky, navíc ne zrovna lichotivých střihů a barev, možnosti jsou nyní mnohem větší. Které spodní prádlo je tedy podle žen nejvíce přitažlivé? Tak se na to pojďme mrknout.

1. Boxerky jasně vedou

Absolutním vítězem pánského spodního prádla jsou boxerky. Za to jsem rád i já, protože boxerky jsem si v poslední době docela oblíbil, takže aspoň nyní vím, že i do budoucna budu při nákupu spodního prádla uvažovat o boxerkách. Boxerky jsou v podstatě slipy a trenýrky v jednom. Jsou upnuté jako slipy, ale zase zakryjí to, co trenky. Podle žen právě v boxerkách vynikne naše nádobíčko nejvíce a obecně je v nich předek i zadek nejpřitažlivější. Jestliže tedy budeš chtít svou partnerku nažhavit, nahoď boxerky. Ještě rada – k intimním hrátkám se hodí spíše boxerky bez obrázku či vtipných motivů. To je totiž prý často spíše ke smíchu.

v boxerkách ženu zaručeně zaujmeš

v boxerkách ženu zaručeně zaujmeš

2. Sexy jsou i trenýrky

Druhé místo, v žebříku nejpřitažlivější pánské spodní prádlo, obsadily trenýrky, konkrétněji volnější trenýrky. Ženy tvrdí, že když má na sobě muž trenýrky, rády si představují, co pod nimi asi schovává, a to je podle nich velmi vzrušující a zajímavé. Taky platí to stejné jako v případě boxerek, že sexy jsou však decentní trenýrky, nikoli opět s humornými postavičkami či vzory. Takže jestliže si oblečeš trenky se Supermanem, dej si pozor na to, aby se ti holka, kterou chceš zaujmout, spíše nevysmála. Takže pro běžné nošení klidně, ale do postele už ne. Ženy si všímají i materiálů a dávají přednost těm kvalitním, jako je hebká bavlna nebo satén.

trenýrky se ženám také líbí

trenýrky se ženám také líbí

3. Slipy neurazí, ale ani nenadchnou

Třetí příčka je vždy hezkým umístěním, pokud bojuješ v nějaké soutěži, závodě apod. Nicméně v žebříčku žhavého spodního prádlo je třetí místo někde mezi jo i ne. Slipy nejsou pro ženy moc sexy. Spíše si ve slipech představí postaršího pána, nikoli přitažlivého svůdníka. Nic proti těm, co slipy nosí. Mnohým mohou připadat nejpohodlnější, zakryjí přední i zadní část, zajistí podporu, přitom nechají volná stehna. Určitě se mezi ženami najdou ty, kterým se budou slipy líbit, ale jak už bylo řečeno, lepší předchozí varianty, alespoň se co týče otázky toho, co je více sexy. Navíc se vedou i spory o tom, zda je či není nošení slipů zdravé.

slipy nos raději jen tehdy, když víš, že se nebudeš svlékat

slipy nos raději jen tehdy, když víš, že se nebudeš svlékat

4. Tanga mohou být až odporná

Ačkoli si můžeš myslet, že ženu zaručeně rozžhavíš v tangách, opak je pravdou. Kupodivu jsou povinnou výbavou každého striptéra, ale ženské pohlaví na tento druh spodního prádla vůbec neslyší. Zaražená šňůrka v mužském pozadí je pro ně doslova odporná. Noční můrou jsou pak tanga se zvířecím vzorem. To je vrchol asexuality. Takže v tangách svou partnerku asi moc neoslníš. Nicméně to můžeš zkusit. Přichystej nějaký ten striptýz, tanga si obleč spíše z recese a sklidíš úspěch spíše za pobavení. Ale i to k sexu může patřit. Pokud budu mluvit za sebe, abych řekl pravdu, ani mně se vlastně moc nelíbí žena v tangách, pokud nemám opravdu luxusní a pevný zadeček. Mnohdy je více přitažlivá v klasických krajkových kalhotkách. Takže to berme i opačně.

tanga jen z recese

tanga jen z recese

Další druhy spodního prádla

Výše jsme zmínili základní druhy pánského spodního prádla. Dnes jsou však k dostání i jiné varianty. Novým druhem jsou třeba jocksy, bikiny nebo cheeksy. Můžeš vyzkoušet i je a zeptat se své partnery, jak hodnotí prádlo, které máš zrovna na sobě. Klidně se s námi pak poděl, budeme rádi za každý další názor. Každopádně ber zmíněný žebříček s rezervou. U spodního prádla je na prvním místě zejména pohodlnost, takže nos to, v čem se prostě cítíš dobře. Když ti bude nejlépe v tangách, tak proč ne.

Vlevo bikiny - přední a zadní část je zakryta, boční díl je značně vykrojený.  Vpravo cheeksy - kratší nohavičky, zvýrazněný pas a dostatečná podpora pro penis

Vlevo bikiny – přední a zadní část je zakryta, boční díl je značně vykrojený. Vpravo cheeksy – kratší nohavičky, zvýrazněný pas a dostatečná podpora pro penis

Zdroj fotografií: www.vip-pradlo.cz