Autem z půjčovny na rodinný výlet

Chcete jet na výlet či dovolenou, ale máte velkou rodinu a nemáte auto? Pro takové případy je ideální autopůjčovna. Za auto z půjčovny zaplatíte určitou částku, ale vyjde vás to rozhodně levněji, než kdybyste si pořizovali vlastní vůz a starali se celý rok o jeho provoz. Vlastní auto je velká investice, které se můžete vyhnout půjčením vozu. Ale o radost z cestování nemusíte ochudit sebe ani rodinu. Jednou či párkrát za rok si vůz z půjčovny určitě můžete dovolit. A celá rodina bude mít skvělé zážitky.

Kromě toho si vyberete vůz, kam se pohodlně vejdete. S větší rodinou je problém vejít se do normálního auta. Ale v autopůjčovně jsou dokonce k dispozici vozy pro sedmičlennou i devítičlennou rodinu (viz nabídka MAD Autopůjčovny: http://madautopujcovna.cz/autopark)

Děti při dlouhé cestě zabavíte wi-fi internetem

Naplánovat si můžete výlet z Prahy do okolí nebo za příbuznými. Počet kilometrů se do půjčení nezapočítává, platíte jednorázovou částku. V ní je bezplatné přistavení i bezplatné vrácení auta z místa vašeho bydliště, veškeré pojištění, tedy pro havárii a krádež, DPH i česká dálniční známka. Autopůjčovna může vybavit vůz dětskou sedačkou i wi-fi internetem, aby se vaše děti při dlouhé jízdě nenudily. Velká pohodlná auta s více místy vám zajistí pohodlí. To není, jako když cestujete autobusem nebo vlakem. Kdekoli můžete zastavit a odpočinout si, změnit trasu výletu.

V létě klimatizace, v zimě sněhové řetězy

Auto z půjčovny pro velkou rodinu s dětmi je pro vás ideální „základnou“. Vejdou se tam potřebné věci i hračky pro děti. Ale nejde jen o kratochvíli pro ukrácení cesty. V létě je nezbytná klimatizace. Jedině s ním se vaše rodina bude cítit příjemně a cestu si užije. Automobily určené pro velké rodiny mají kvalitní klimatizaci, takže se budou cítit příjemně i malé děti. A v zimě vůbec nevadí, když si všichni děti budou chtít vzít lyže. Půjčit si můžete navíc střešní box, a pokud se chystáte do horských podmínek, k dispozici budete mít i sněhové řetězy. Nemusíte se bát, že vám drobná porucha či závada výlet zkazí. Pro tyto účely je k dispozici servisní služba 24 hodin denně. Vyzkoušejte auto z půjčovny pro rodinné výlety.