Cesta do Zlína – kde nejlépe složit hlavu?

Naplánovali jste výlet, či návštěvu krajského města Zlínského kraje? Jistě se Vám bude líbit. Když se řekne Zlín, spoustě lidí se vybaví jedna z jeho nejvýznamnějších osobností – pan Tomáš Baťa. Právě jeho osobnost se vtiskla do celého města a zanechala v něm jedinečný ráz, který jezdí obdivovat lidé z celého světa.

Zlínský mrakodrap

Jestliže je účelem Vaší cesty dovolená, není moc o čem diskutovat, ale jestliže se chystáte navštívit Zlín pracovně, nebo jen „na skok“, i tak si rozhodně vyšetřete hodinku, nebo jen půl, na návštěvu zlínského mrakodrapu. Můžete omrknout Baťovu legendární kancelář ve výtahu, nebo si úplně nahoře dát v kavárně šálek kávy a porozhlédnout se z terasy po celém okolí. Je to zážitek, kterého nebudete litovat.

Penzion Amenity

Možná se vykašlete na kávu v kavárně mrakodrapu, ale dejte si ji až v pohodlí wellness penzionu Amenity, kde Vám určitě doporučíme zarezervovat si jeden ze sedmi nadstandardně vybavených, útulných pokojů.

Penzionu Amenity nabízí ubytování, wellness a saunový svět ve Zlíně

Penzion Amenity nabízí ubytování, wellness a saunový svět ve Zlíně

Dostupnost penzionu

Penzion byste nalezli na jedné z hlavních tříd centra Zlína, ale zase ne tak v centru, aby Vás bujarý noční život rušil od klidného spánku. Nicméně, s dostupností penzionu si nemusíte dělat vrásky. Motorizovaní jej bezproblémově najdou na Třídě Tomáše Bati, přičemž Vašeho čtyřkolového miláčka můžete ustájit přímo před objektem. Jestliže dáváte přednost hromadné dopravě, z autobusového a vlakového nádraží se pohodlně dopravíte městskou hromadnou dopravou. Stačí si jen zapamatovat, že vystoupit chcete na trolejbusové zastávce Bratří Jaroňků a máte vystaráno. Navíc, přiznejme si to, on se Vám ten bujarý noční život bude snáze objevovat po svých, popřípadě v kombinaci s trolejbusem, než autem.

Snídaňové menu

Nerušený noční spánek jsme Vám již deklarovali, ale máme pro Vás ještě jednu vychytávku. A totiž to, co přichází po probuzení. Takže – hurá na snídani. A když čtete hurá, věřte, budete říkat hurá. Snídaně v Amenity jsou rozhodně to, proč se sem budete chtít vrátit. Proč sem budete chtít vzít své přátele, rodinu. Vybrat si můžete ze sedmi druhů snídaňového menu. Oproti klasickým Švédským stolům velmi příjemná změna, ne? Zde se hraje na čerstvost i způsob servírování. Budete se cítit, jako král na svém hradě. Ostatně, možná i proto sem chodí snídat i zlínští.

Ke snídani si můžete vybírat z 8 lahodných menu

Ke snídani si můžete vybírat z 8 lahodných menu

Možná se Vám pohoda v Amenity zalíbí natolik, že se rozhodnete ještě zůstat. Nebo si alespoň udělat rezervaci na příště. Vždyť i čísla hovoří jasně. Spousta hostů se do Amenity ráda vrací. Budete patřit mezi ně?