Chytrá televize pro vytížené chlapy: Smart televizor GoGEN řady 780

Také se ti stává, že jsi celý den v jednom kole a pro všechnu práci nestíháš sledovat své oblíbené pořady, seriály či filmy? Máme pro tebe ideální řešení! Značka GoGEN přichází s designovými bílými televizemi řady 780, které ti nově umožní přístup do internetového archivu České televize. Můžeš si tak její pořady, které během dne nestihneš, pustit zdarma kdykoliv budeš chtít přímo na televizních obrazovkách. Funkce Record Ready a TIMESHIFT pak zase dovolují vysílání nahrát nebo pozastavit.

Prémiové aplikace i internet

Mimo decentního a příjemného vzhledu se mohou tyto televize pyšnit i prémiovými aplikacemi či otevřeným internetovým prohlížečem. Právě díky němu si s novými Smart televizemi GoGEN užiješ nejen mnoho zábavy, ale stanou se ti i vzácným rádcem a pomocníkem v mnoha směrech. Řekni proto počítači sbohem a nechej se unášet pohodlným surfováním na tvých televizních obrazovkách. Třešničkou na dortu je pak bonus ke koupi této řady televizí – až 500 filmů z největší online videopůjčovny Topfun zdarma.

Stylová designová televize do každého moderního interiéru

Jedinečná funkce HbbTV

Nové bílé televize značky GoGEN řady 780 jsou vybaveny jednou z nejmodernějších funkcí současnosti, nazývanou HbbTV. Televizory s touto funkcionalitou jsou označovány jako hybridní a doplňují digitální vysílání o interaktivní služby pomocí širokopásmového internetu. Díky nim můžeš nyní nově využít i archiv pořadů České televize. Ta totiž nedávno spustila svůj projekt iVysílání pro HbbTV a umožnila tak divákům sledovat pořady ze svého internetového archivu jednoduše, rychle a pohodlně skrz hybridní televize. Doplnila tak svou stávající HbbTV nabídku, v současnosti také vylepšenou o modernizovaný, přehlednější

Elektronický programový průvodce

Superteletext a elektronického programového průvodce (EPG) s fotografiemi a náhledy pořadů. Vstup do této nabídky pak není žádnou vědou. Na dálkovém ovladači stačí po vybrání příslušného kanálu pouze stisknout červené tlačítko a zobrazí se přehledné menu. Nalezneš zde bohatou nabídku pořadů v objemu 71 tisíc hodin, což je více než 8 let čistého času videa. Aplikace zahrnuje tipy ČT a nejsledovanější videa. Pořady lze také vybírat podle data nebo abecedy. Tyto služby plánuje ČT i nadále rozvíjet a sbírat cenné poznatky ze současného provozu, který probíhá na všech jejích stanicích.

S funkcemi ještě nekončíme…

U nových bílých Smart televizí GoGEN najdeš i funkci Record Ready, díky které lze digitálně nahrávat vysílané pořady na připojený flash disk nebo externí pevný disk. Jistě potěší i ta s názvem TIMESHIFT, umožňující sledovaný pořad pozastavit a následně se na něj dodívat se zpožděním. Funkce WiFi ready zase dovoluje Smart televizor připojit do bezdrátové domácí sítě. Můžeš ho však propojit i s ostatními chytrými zařízeními v domácnosti, jako je telefon, foťák, digitální kamera či počítač, a to díky funkci DNLA. Fotky, videa, či filmy si tak budeš moci prohlížet v perfektní kvalitě přímo na obrazovce chytré televizi. Pokud patříš mezi milovníky dokonalého obrazu, jistě oceníš funkci CMP, díky které bude tvůj obraz i při rychlých scénách ostrý, jasný a živý.

Prémiové internetové aplikace pro maximální zábavu

Díky prémiovým internetovým aplikacím bílých Smart televizí GoGEN řady 780 můžeš snadno komunikovat se svými nejbližšími prostřednictvím sociálních sítí Facebook a Twitter, či si pouštět si oblíbená videa a klipy na Youtube. Hravě si také zapůjčíš film v největší on-line videopůjčovně Topfun. Nové či oblíbené filmy tak máš neustále po ruce a to v libovolném čase v pohodlí domova. Jako benefit k zakoupeným chytrým televizorům GoGEN získáš na 1 měsíc až 500 filmů z této videopůjčovny zdarma. Další aplikace ti pak umožní hrát zdarma počítačové hry či skypovat s přáteli, pokud televizi vybavíš kamerkou a mikrofonem.

Ovládejte televizi stylově!

Speciální dálkový ovladač, který si k TV GoGEN můžeš zakoupit, zajistí jednoduché, intuitivní a sofistikované ovládání televize. Pohybem ovladače posunuješ a ovládáš na televizní obrazovce kurzor, který funguje podobně jako myš u počítače. Před přáteli se pak můžeš předvést stylovým ovládáním televize za pomoci mobilu či tabletu, pokud si na Google Play nebo Apple Store stáhnete aplikaci Smart Remote Control.

Záruka 40 měsíců

Protože si je značka GoGEN jista kvalitou svých televizorů, poskytuje na ně prodlouženou záruku 40 měsíců.

Skvělý poměr cena/velikost

Nové bílé Smart televizory GoGEN řady 780 jsou k dostání ve třech úhlopříčkách. Model s úhlopříčkou 22“ (56 cm) seženeš od 4.699 Kč, 24“ od 5.290 Kč a 32“ (81cm) od 6.990 Kč. Všechny televize lze pořídit za výhodné ceny např. na internetových obchodech kasa.cz, eproton.cz, euronics.cz nebo v síti elektroprodejen Euronics. Koupí těchto televizorů navíc šetříš i na energii, protože splňují evropskou normu pro úsporné spotřebiče s energetickou třídou A.