Co všechno se dá považovat za pánský šperk?

Mnoho mužů by rádo nosilo šperky, brání jim v tom však všeobecně rozšířená představa, že prsteny, náramky a náušnice jsou jen pro ženy. Opak je ovšem pravdou! Dáme ti pár tipů, jak šperky vybírat a nosit! Kromě toho ti prozradíme pár zajímavostí o tom, co všechno se dá za šperk považovat!

Na šperky je třeba pohlížet jako na doplněk outfitu. Ženy si mohou dovolit své ozdoby více upřednostňovat, muži by měli dávat větší důraz na outfit samotný a hodinky či pánské kožené náramky brát jako tu malou třešničku, která vše propojí v jeden ladící celek.

Co je in a co out?

Některá pánská bižuterie je více trendy než jiná. Máš-li v plánu nějaký ten nový kousek pořídit, pak se zaměř spíše na pánské přívěsky a náramky, které jsou módou více akceptovány než třeba prsteny.

Módní pánský náhrdelník může vypadat třeba takto.

Módní pánský náhrdelník může vypadat třeba takto.

Originální a stylový budeš kupříkladu s tímto příveskem.

Originální a stylový budeš kupříkladu s tímto příveskem.

 

Čemu se vyvarovat?

V případě, že si koupíš nějaký ten originální a slušivý náramek, pak budeš každý den řešit dilema: hodinky nebo náramek? Tím nejhorším řešením je vzít obojí! Hodinky a náramek, to není dobrá kombinace! Kazí to vzhled hodinkám i náramku. Je tedy třeba se rozhodnout je pro jedno.

Kožené páskové náramky jsou v současné době u mužů velmi oblíbené.

Kožené páskové náramky jsou v současné době u mužů velmi oblíbené.

Pánské šperky, které bys za šperky nepovažoval

Možná se tomu budeš divit, ale mobilní telefon je považován za šperk. Mobil se stal prestiží každého muže a také malým ‘’neoficiálním’’ šperkem. Ultramoderní telefon je ukázkou společenského postavení a moci.

Pásek je spíše označován jako doplněk, ovšem i ten je šperkem a ozdobou muže. Výrazné přezky se hodí k běžnému oblečení, užší a elegantní střihy pásků jsou jako stvořené pro obleky.

I pásek je dokonalou ozdobou dobře vypadajícího muže.

I pásek je dokonalou ozdobou dobře vypadajícího muže.

Originální a styloví muži

Chceš být jedním z těch mužů, kteří jsou na první pohled jiní a přesto stále styloví? Šperk ti může v této cestě výrazně pomoci. Chce to ovšem vybrat správnou ozdobu, která se k tvému já hodí a ty se s ní budeš cítit dobře.

Skutečně povedené kousky najdeš na webu estilosabroso.cz!