Nejlepší zážitky najdete ve vzduchu!

Co s volným časem, když je ho nazbyt? Najděte si nové hobby, kterému se budete moct věnovat kdykoliv to na vás přijde. No, a pokud vás hned jen tak něco „nechytí“ a toužíte po nevšedních zážitcích, vydejte se do letecké školy Blue Sky Service. Kromě toho, že zde můžete absolvovat pilotní kurz, dostanete na výběr z leteckých zážitků všeho druhu. Od těch relaxačních až po adrenalinovou bombu.

Vyhlídkové a okružní lety

Vyhlídkové lety vrtulníkem a okružní lety letounem jsou dobrou volbou pro každého, kdo preferuje klidnější lety. Můžete s sebou vzít i partnerku či děti – i jim se bude let líbit a užijí si ho. Pokocháte se pohledem na krajinu z ptačí perspektivy a možná se nadchnete pro pilotní kurzy.

Pilotem na zkoušku

Obdivovat krajinu je jedna věc, ale mít možnost letoun pilotovat i bez pilotního průkazu – kdo by odolal? Využijete-li balíček „pilotem na zkoušku“, prožijete ještě intenzivnější chvilky než z pozice pouhého pasažéra.

Akrobatické lety

Až se nabažíte vyhlídkových letů a zatoužíte po pořádné porci adrenalinu, přesedlejte na akrobatický letoun. Společně se zkušeným pilotem zažijete ostré zatáčky, výkruty, střemhlavý let a další akrobatické kousky, které se vám budou honit hlavou ještě hodně dlouho. Dozajista pochopíte, jak se cítili piloti stíhacích letounů za 2. sv. války. Tyto zážitkové lety patří k těm nejlepším!

Let proudovým letadlem

Proč se proletět proudovým letadlem a ne rovnou stíhačkou? Protože právě ty jsou některými leteckými školami prezentovány pod nesprávným názvem. S cvičně-bojovým letounem se proletíte jedině v zámoří či v Rusku a bude vás to obrovskou sumu. Ale ani proudový letoun L-29, který se používal při výcviku armádních pilotů, vás v žádném ohledu nezklame. Stroj dokáže vyvinout maximální rychlost 820 km/h a stoupavostí 14 m/s se dostane až do výšky 11 500 m.

Chcete se dozvědět více? Letecká škola Blue Sky Service vám ráda poskytne další informace.

Uložit