S kamerou za sportem i na cesty. GoPro HD HERO3 ti zaznamená cokoli

Užíváš si sportovní aktivity a rád bys si zážitky z nich uchoval na celý život? Není nic jednoduššího než si pořídit sportovní kameru GoPro HD HERO3 a vše řádně zaznamenat. S touto nejmenší kamerou na světě natočíš skoky z letadla, zážitky z potápění, jízdu na sjezdovkách nebo snowboardu či cyklistické výlety.

Kamera GoPro HD HERO3: Black Edition

Kamera do auta nebo na motorku

Sportovní kameru lze snadno použít i v autě a na motorce. Je velice praktická, jelikož díky jejímu záznamu můžete snadněji řešit dopravní nehody a prokázat, kdo je viník. Navíc zdokumentujete vaši jízdu a její rychlost. To samé platí i pro jízdu na motorce. Rychlá jízda, krásné scenérie, kvalitní záznam a zážitky k nezapomenutí. Více detailů o této kameře získáte na internetových stránkách http://obchod.gohd.cz/kamera-do-auta-a-na-kolo.

Parametry GoPro HD HERO3

Za zmínku však stojí základní parametry, které kameru GoPro HD HERO3 činí jedinečnou. Tato technická vymoženost je malá, lehká a mnohem výkonnější než předchozí modely. Je nejmenším druhem na světě. Má vysoké rozlišení, ultraširoký úhel záběru 170 ° a její fotoaparát umožňuje focení i v průběhu natáčení. S touto kamerou pořídíš vysoce kvalitní a ostré fotografie, jak pod vodou, tak nad ní. Kamera skvěle zachycuje i ty nejjemnější zvuky a omezuje ruchy v podobě větru. Video je tedy skutečně impresivní.

Kamera se prodává s baterií, vodotěsným krytem, napájecím kabelem, vertikálním držákem, otočným kloubem a Wi-Fi ovladačem. S kamerou si užiješ spoustu adrenalinu a zábavy a ke svým zážitkům se budeš moci kdykoli vrátit. Kup si tuto jedinečnou sportovní kameru a zachyť tvé aktivity v tom nejlepším záznamu s jedinečným rozlišením. Uchovej si netradiční zážitky a pochlub se s nimi i svým přátelům.